ZONGULDAK:
Birlik Mahallesi'nde betonlama başladı
Zonguldak Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Birlik Mahallesi'nde beton yol çalışması başladı. Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Birlik Mahallesi Değirmen Sokak-Saraçhane Sokak’ta, doğalgaz ve Enerjisa’nın altyapı çalışmaları sonrası; Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yol üstü kaplama çalışmalarımız başlamıştır" denildi.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sevimc67 8 ay önce

bi̇zi̇m ontemmuz mah si bitmeden başka mahallelere geçiyorsunuz ! faik ertaman sok a bir kere şahsi arabanızla inin bakalım bi daha geliyormusunuz !! doğalgaz çukurları felaket geçtim arabalardan insan yürüyemiyor yazık sanayi den çıkamıyoruz ! zeki çakan dan sonra dır yıllardır faik ertamana çivi çakılmadı !

Misafir Avatar
Birlik,ten Sabriye 8 ay önce

Teşekkür ediyoruz başkanımız sayın Alan,a ve tüm belediye çalışmalarına.gerçekten birlik mahallesi yolları çok bozuk.bozuk olmadan öte,tamamen gidilemez ve trafiğe kapalı yollardi.bu çalışma onun için çok güzel ve önemlidir.bir yangın,bir hasta sözkonusu olmuş olsa ancak bu yollarda paletli kar araçları çâlişabilirdi.emeği geçen herkesten Allah,cc, razı olsun.

banner228

Devrek’e Yeni Kaymakam

Haberi Oku