ZONGULDAK:
BİTLERİ KANLANDI!
Fetö Sponsoru Ali Bektaş’ın basın yaveri Özcan Çelik, basından sorumlu Cumhuriyet Savcısı’nı Ali Bektaş’ın aleyhinde karar verince “Fetöcü” olmakla itham etti

BİTLERİ KANLANDI!

Türkçe Olimpiyatları’nın altın sponsoru, Fethullah Gülen’in elini öpmek için Amerika’ya giden Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın basın yaveri gazeteci Özcan Çelik, Bektaş’ın aleyhinde karar veren basın savcısını FETÖCÜ olmakla suçladı. Gazeteci Ergin Özkul, haberinde Ali Bektaş’ın Antalya’da otelleri olduğu iddialarını gündeme getirmiş, Bektaş haberi yalanlamamıştı. 

“KOVUŞTURMAYA GEREK YOKTUR”
Antalya’da otelleri olduğu iddialarını gündeme getiren Lens Medya Haber’den Ergin Özkul hakkında “yalan haber” ve “iftira” iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Ali Bektaş’ın şikayetini değerlendiren basından sorumlu Cumhuriyet Savcısı, yapılan haberi “basın özgürlüğü” kapsamında değerlendirerek “Kovuşturmaya gerek yoktur” şeklinde karar verdi.

BU NE CÜRET 
Basın Savcısının kararını beğenmeyen Ali Bektaş’a yakınlığı ile bilinen basın yaveri Lens Medya lehinde karar veren Cumhuriyet Savcısına “FETÖ” yakıştırması yaptı. Ali Bektaş’ın meclis listesinde de olan ancak kazanamayan gazeteci Özcan Çelik yaptığı haberde, 
“Maalesef yargı,  Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyen 15 Temmuz zihniyetinin yargıdaki devamı gibi davranmıştır. Zira, yüzde yüz yalan bir haberi basın özgürlüğü diye kabul eden zihniyet AK Parti’nin tüm temsilcilerine karşı toplumda yapılmak istenen itibarsızlaştırma çabalarına hizmet etmektedir. Bu köhnemiş zihniyetin hukukla bir alakası olamaz. Yalan haber ne zamandan beri yargıda  itibar görür oldu? Yalan haber basın özgürlüğü değildir!” ifadelerine yer vererek Cumhuriyet Savcısını Fetöcü ilan etti. Kamuoyu Özcan Çelik’in kimden cesaret aldığını merak ediyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yusuf yazıcı 7 ay önce

savcı bu gerzek gazeticiyi adam yerine koyup dava açmıyacaktır..!

Misafir Avatar
İbrahim poyraz www.poyrazhabercom 5 ay önce

Özcan çelik savcıya suçlaması kendisi önce ali Bektaş belediyeden aldığı dükkanın dekarasyonunu hangi mütahhite kaç binliraya yaptırdığı açıklayın bu milletin yetim haklarını yedikleri açıklayın ali bektaßın fetönün taşlarını yalamakan gelince basın açıklamasını halka tekrar etsin savcının önüne onları koysun savcı beyin kimin hakkında yanlış karar verdiğini söylesin Kozlu belediysini hortumlamasınlar bir tarafta tefeciler birtarafta Yarasalar Kozlu belediyesinin iflas ettirdiler

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
hakkı doğru 7 ay önce

bire alıp üçe satıp mobilyacılıkyapmak değidir gazeteclik,bunu mobilyacılıkta yaparsın. sen kaç paralık adamsın ki savcıya fetöcü diyorsun. hadsiz haddini bil.!

Misafir Avatar
kurban 7 ay önce

adama hırsız dendi fetöcü dendi hala beledie başkanı helal olun ali bu yollar sana

Misafir Avatar
a 7 ay önce

lebi deryada daire saipleri bir koydu üç aldı.zonguldağın en değerli sitesi ,

Misafir Avatar
Erdem 7 ay önce

3 kat olan yere 25 kat imar verdi lebi Derya evlerinde herkez ve devleti zarara uğrattı bu adam midesiz nasıl savunuyorsunuz bunu? Bu ülkede adalet olsa Ali Bektaş İn müebbetle yargılanması lazım servetini Nerden yapmış Ailesinin mal varlığına bir bakın TTK dan mı kazanmış Kozlu Belediye si araştırılsın

Misafir Avatar
suat akın 7 ay önce

suat oğlum elinde bilgi ve belge varsa konuş yoksa başın büyük dertte sana kimse sahip çıkmaz.savcıya iftira atıyorsun 5 seneden başlar.

Misafir Avatar
Mustafa yaycı 7 ay önce

bu işin şakası yok .çocuk oyuncağı değil savcı fetöcü ise görevden alınır gereği yapılır. böğle değilse bu gazteci tutulkanır hapse atılır. herke boşboğazlık yapmasın.

Misafir Avatar
ramazan 7 ay önce

cahil gazeteci sen git mobilyacılık yap.

banner228

ŞEHİT BABASI DEFNEDİLDİ

Haberi Oku