Bizi asfalt ile tanıştıranın ilk asfaltının hali

ZONGULDAK 10.04.2021, 23:02 10.04.2021, 23:19
1184
Bizi asfalt ile tanıştıranın ilk asfaltının hali

Zonguldak’a ilk asfaltı getirdiğini iddia eden Belediye Başkanı Dr. Selim Alan’ın ilk asfalt deneyimini şehrin kalbi olan Gazipaşa Caddesinde gerçekleştirmişti.

Daha doğru düzgün kar dahi görmeyen Gazipaşa Caddesinde asfaltın son halleri dikkatlerden kaçmıyor. Geçmişte Zonguldak Belediyesinin asfalt tesisleri olduğundan bir haber olan Belediye Başkanının yaşı itibariyle de kenttin her bölgesinin asfaltlayan Zeki Çakan döneminden habersiz olduğu gerçeği de kamuoyunda geniş yankı uyandırıyor.

Gazipaşa Caddesi'ne dökülen asfalt adeta kan ağlarken bu durumla övünenlerin yollarda yaşanan rezillikler ile ilgili neler yaptıkları kamuoyunda merak ediliyor.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (4)
Yollardan Mustarip 4 ay önce
Zonguldak haricindeki insanlar sarı ilanlardan araba bakarken yaptıkları ilk yorum Zonguldak'dan araba alınmaz. Acaba neden ?
67fener 4 ay önce
bu adamdan belediye baskanı olmaz adam kozluda oturuyo nerden bilsin merkezin skıntılarını anca devletin sehırde yaptıgı calısmalara baret takar gıder boy gosterır
ÖMER BİrİNCİ 4 ay önce
daha cok resim olmalı..
Çaymuhittin 4 ay önce
Bu belediye başkanları hep böyledir. Çaycuma da adam asfaltın üstüne parke-parkenin üstüne asfalt döşedi. Olmadı asfaltın üstüne asfalt döşedi. Niye önceki belediye başkanının yaptıklarını örtmek için.
23
açık