ZONGULDAK:
Bonzaiye bir kurban daha

Zonguldak’ta son 5 yılda 7’nci genç hayatını kaybetti… Polis, bataklığı kurutmak yerine sivrisinekleri öldürmeyi iş sayıyor…

Ayşe Teyze Bunu da Gör!

Kozlu İlçesi’ne bağlı Topbaşı Mahallesi’nde yaşanan olayda bonzai kullanan bir genç komaya girerek hayatını kaybetti. İddiaya göre; ormanlık alanda arkadaşları tarafından cansız halde bulunan 23 yaşındaki Erdinç Demirci, Tıp Fakültesi morguna kaldırıldı. Polis, olayın ardından Kozlu Topbaşı bölgesinde torbacılara yönelik operasyon başlattı.

Halkın Sesi, en basit polisiye olayda bile “Ayşe Teyze” rumuzuyla toplumsal mesaj veren İl Emniyet Müdürü Metin Tutanlı’ya sesleniyor: Trafiğe, kaldırım taşlına, futbol maçına kafa yoran Ayşe Teyze bonzaicileri ne zaman görecek? Daha kaç gencimiz ölecek? “Trafik günleri” yerine “Bonzai günleri” yapmayı düşünüyor musunuz? Polis, kullanma yaşı 13-14’e kadar düşen bonzainin önüne geçmek için daha neyi bekliyor! Bataklığı kurutmak varken sivrisinekleri öldürüp kamuoyunun gözünü boyamayı ne zaman bırakacaksınız? 23 yaşındaki Erdinç ve yüzlerce genç bonzai satın alırken, siz “oarada” neden yoktunuz!


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vatandaş Mustafa 1 yıl önce

Zonguldak polisi elinden geleni yapıyor biraz da vatandaş basın ve adliye yaparsa daha güzel olur.

Misafir Avatar
x5 1 yıl önce

sayın turanlı uyuşturucu konusunda benim fikrimideal numaram ekranda

Misafir Avatar
Yiyorsa yayinla 1 yıl önce

1. Adamın ismi Erdoğan Demirci değil 2. Metin tutanli değil 3. Sen gazeteci falan değilsin Muhtemelen Sen de Bonzai veya ayarında bir şey kullanıyorsun Küçük Adam kimsenin ağzına set koyamayız Tıpkı senin ağzına koymadığımiz gibi..

banner236

İnağzı’nda lağım patladı.... Rezalete...

Haberi Oku