ZONGULDAK:
BU KİMİN ‘DÖL'Ü?
Ereğli Milli Eğitim Camiasını karıştıran “küfür-tehdit-hakaret” iddialarının üzeri İlçe Kaymakamı tarafından örtüldü...

BU KİMİN ‘DÖL’Ü?

Ereğli son bir haftadır bu skandalı konuşuyor. Tatoğlu Kültür Merkezinde 10 Kasım Atatürk’ü anma töreni provaları esnasında İMKB Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Arslan’a küfür ve hakaret yağdıran Tatoğlu Kültür Merkezi Müdürü Demirhan Döl, meslektaşlarına da ağza alınmayacak laflar etti. Hızını alamayarak Ereğli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat SEVER’e de küfür, tehdit ve hakaretler yağdıran Döl’ün yarattığı rezalete Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ise seyirci kaldı.

ARKASINDA LİONS MU VAR?
 
Tatoğlu Anaokulu ve Kültür Merkezi Müdürü ve Ereğli Lions Kulübü eski ilçe temsilcisi olan Demirhan DÖL’ün arkasındaki gücün Lions Kulübü olduğu iddia edildi. Demirhan Döl’ün daha öncede geçirdiği soruşturma kapsamında sürgün cezası aldığı, ancak ödül gibi bir atama ile şuanki görevine gerildiği öğrenildi. Ereğli Milli Eğitim camiasında çalışma barışını yerle bir eden Döl’ün, İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun protokol işlerinden sorumlu olan eşi Şükran Döl’ün de olaylara müdahil olduğunu iddia eden öğretmenler, Zonguldak Valiliğinin konuya el atmasını istiyor.

KÜFÜRLER SES KAYDINDA...

Yaşanan tatsız olayın ardından ıslak imzayla tutanak haline getirilen rezalet, İlçe Kaymakamı Çorumluğlu’na bildirildi. Ancak Kaymakam Çorumluoğlu, onlarca eğitimcinin gözleri önünde ceryan eden skandal hakkında soruşturma açmak yerine olayı kapattı. Hakaret, küfür ve tehditlere maruz kalan öğretmenler, olayın provayı çeken kamera tarafından da kayıt altına alındığını söylediler. 

SENDİKALAR İSYAN ETTİ

Hakaret ve küfürlere maruz kalan eğitimcilere sahip çıkan Eğitim Bir-Sen ve Türk Eğitim-Sen Ereğli ilçe başkanları İlçe Kaymakamını ziyaret ederek sorunun çözümü için yardım istedi. Ancak Kaymakam Çorumluoğlu, olayın üzerinden günler geçmesine rağmen suskunluğunu koruyor. Kamuoyu, topluma örnek olacak bir eğitimcinin, onlarca öğretmen ve öğrencilerin yanında neden olduğu skandalın soruşturulmasını istiyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Gul 2 ay önce

Yalnızca eğitim camiasına değil normal vatandaşlarında tehditle para koparmaya çalışan zattır üstelik bana ki.se dokunamaz der ku.e güvenir bilmem iyice araştırılsa ne dosyaları çıkar kendisi gibi yanında çalıştırdığı kişilerde hamsi, yere gelmiş kisilerdir

Misafir Avatar
ereğlili 3 ay önce

çamur at izi kalsın ereğli gerçeği

Misafir Avatar
Ereglili 3 ay önce

Umarım çamur at izi kalsın değildir

Misafir Avatar
Ereglili 67 3 ay önce

Bunu çok iyi tanırız eski okulundan neden alınmış bi sorgulayın eşi cumhuriyet orta okulunda neler çevirmiş bi araştırın bunun ereglide kalması milliegitim camiasına zarar veriyor suriyeye gönderin cimere şikayet edicem .....

Misafir Avatar
Ereğlili 3 ay önce

bence bu adamı bu mevkiye getirenlerde onu orada kalmasını sağlayanlarda en az onun kadar suçlu. soruşturma kapsamında konu ve konuların iyice araştırılması yerinde olacaktır...

Misafir Avatar
hu 4 ay önce

bu şahıs öğrencilerle programa gittiğimiz bir gün, bir çocuğa farklı okullardan gelen öğrenciler ve öğretmenler önünde "şişko" diye bağırdı. bunu komple eğitim camiasından silmek lazım.

Misafir Avatar
YAZICI 4 ay önce

reise yazcaksın,çözüm basit

Misafir Avatar
Dürüst olun 4 ay önce

Kaymakam Bey olayları örtbas etmedi.gereğini yapacağını söyledi.iftira atmayın.

banner228

Şaban Yılmaz’ın Acı Günü

Haberi Oku