ZONGULDAK:
BU NASIL İMAM!
Milli Emlak Müdürlüğü’ne ait Kozlu sahilindeki eski çöp döküm alanını hafriyat döküm alanı olarak alan Zonguldakspor, bu alanı İmam Hafriyat firmasının sahibi Muhammet Özdemir’e kiralamıştı.

Yaklaşık 2 yıldır hafriyat alanını işleten “imam” lakaplı Muhammet Özdemir’in kendi nakliye şirketi olması nedeniyle haksız rekabete neden olduğunu iddia eden nakliye şirketi sahipleri, “Hafriyat alanını işleten İmam İnşaat, kendisi de nakliye işi yaptığı için döküm işi olan inşaat firmalarına piyasa değerinin çok altında fiyat veriyor. Çünkü İmam Hafriyatı denetleyen hiç kimse ve hiç bir sistem yok. Devlete ait bir döküm alanı Zonguldakspor’a gelir desteği olarak kiralanıyor. Ama döküm alanı Zonguldakspor’a değil de İmam Hafriyat’a çalışıyor. Ayrıca hiç bir denetim mekanizması yok. Günde kaç araba giriyor, kaç arabaya fiş kesiliyor kimse bilmiyor. Burada bizim kadar Zonguldakspor da büyük zarar ediyor. Hatta bazı firmalar ücretsiz döküm yapıyor. Eğer buraya jetonlu bariyer sistemi kurulursa en azından günde kaç kamyon döküldüğü bilinir. Hiç bir şey insanların vicdanına kalmaz. Hem haksız rekabet ortadan kalkar hem de Zonguldakspor’a gelen gelir başkalarına peşkeş çekilemez. Zonguldakspor Başkanı Süleyman Caner’in bu konuya bir açıklık getirmesini bekliyoruz” dediler.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kozlu 8 ay önce

Sabaha kadar içen borcunu ödemeyen imam mı olur

Misafir Avatar
vatandaş 8 ay önce

kızılay il başkanı imam değil mi....

Misafir Avatar
Emre Özdemir 8 ay önce

milletin arkasından atıp tutmayı çok seviyorsunuz, milletin ekmeği ile oynamayı çok seviyorsunuz bu haberi kim yazdıysa ismimi açık yazdım denk düşmeyelim sonuçlarına kimse katlanmaz.

-Beğenmedim(0)

banner228

Deli Hakkı’da Kaza

Haberi Oku