Bu sözlerle tehdit etti: “15 Temmuz'da Fırsatı Kaçırdık Seni Cariyem Yapacağım”

ZONGULDAK 25.08.2020, 23:01 26.08.2020, 11:52
5612
Bu sözlerle tehdit etti: “15 Temmuz'da Fırsatı Kaçırdık Seni Cariyem Yapacağım”
AKP Ereğli Gençlik Kolları Üyesi İsmail Korkut Kumaş, Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan’ı bu sözlerle tehdit etti:

 “15 Temmuz'da Fırsatı Kaçırdık

Seni Cariyem Yapacağım”

 

AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kolları üyesi olduğu iddia edilen İsmail Korkut Kumaş, Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan'a Twitter hesabımdan  "15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza" diyerek cinsel saldırı tehdidinde bulundu. Kumaş’ı sosyal medyada ifşa eden genç kadının isyanı Türkiye genelinde gündem oldu. Tufan tehdidi, "Bak sen, fırsatı kaçırmış, beni cariyesi yapacakmış. Sorsan kendini Müslüman olarak tanımlayan ama milletin namusunda ırzında gözü olan bu sapıkları görün diye paylaşıyorum." sözleriyle duyurdu.

ZEKİ TOSUN’A ÇAĞRI YAPTI

“Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen şerefsizler…." diye devam eden Tufan, sesini AKP yönetimine de duyurma çalışarak, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı, AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u ve AKP’nin Ereğli Gençlik Kolları’nı etiketledi ve "Şahıs AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kollarındanmış. Teşkilat üyelerinizin ahlakı takdire şayan" yorumunu yaptı.

'CUMHURİYETİMİZE KİN KUSUYORLAR'

Tufan, paylaşımında "Milli bayramlarımızı yasaklıyorlar, Türk olduğumuz için bizi sokaklarda öldürmekle tehdit ediyorlar, Devletimize, kurucusuna ve Cumhuriyetimize kin kusuyorlar, @ismailkorkutkm gibi namusumuza ırzımıza namusumuza göz dikiyorlar. Neyin içinde olduğumuzu hala anlamıyor musunuz?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
67forza 12 ay önce
zonguldak özellikle eregli halkı gencleri bu kahbeye gereken cezayı kesmeli evet gencler sahne sizin hadi bakalım bugun milletin karısına kızına yarın bizim anamıza göz gider bu kansızlar
Seffaf ol 12 ay önce
Ya tek tarafli bi haber bence once o kadinin attigi twetleri de yayinlayin ve sonra herkez gorsun sen bu ulkede darbe cigirligi yapacaksin sonra karsi tarafi idam edeceksin habercilik tarafsizliktir o kadinin da tweetini bi yayinlayin
25
açık