FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
BURASI OKUL BAHÇESİ

0533 744 45 72 numaralı Halkın Sesi whatsapp ihbar hattına gelen bu fotoğraf, Bahçelievler İlkokulunun bahçesinde çekildi. İhbar hattımıza ulaşan vatandaş, hasta bezleri ve çöplerin ortalığa saçıldığını, okul bahçesinde öğrencilerin sağlığının tehdit altında olduğunu belirtti.  Veliler hemen okula 100 metre mesafedeki huzurevinin tıbbi çöplerini sıklıkla okul bahçesine atıldığını iddia ediyor.                       

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
OBJEKTİF 3 yıl önce

Bu resim ve haber tamamen asılsız insanları ve bir kurumu kiralamaya yönelik yapılmış araştırılıp soruşturulmadan sadecee bir resmin altı boş doldurulan haberdir. HUZUREVINDE TIBBİ ATIK OLMAZ TEMİZLİK PERSONELLERİ KARŞIDAKİ KONTEYNER E ÇÖPLERİ ATAR. KAPALI ÇÖP POŞETLERİ İLE. OKULUN O KADAR YAKININDA AÇIK ÇÖP ALANI NASIL OLUR BUNU HABER YAPIN.GECELERİ O CİVARDA SÜRÜYLE GEZEN GECE İNSANLARA GÜNDÜZ OKUL ÖĞRENCİ LERİ NE SALDIRAN SOKAK KÖPEKLERİNİN NASIL BU KADAR ÇOĞALDIĞI NI VE ŞEHRİN MERKEZİ BİR YERİNDE RAHAT RAHAT İNSANLARI RAHATSIZ ETTİĞİNİ CAMİYE GİDEN CEMAATİN KENDİNİ KORUMAK İÇİN YANLARINA SOPA ALDIĞI NI YAZIN...İŞİN ÖZÜ O ÇÖPLER RÜZGAR KEDİLER VE KÖPEKLER TARAFINDAN PARÇALANMIŞTİR ACIK ALANDAN SABAH ÇÖP ALAN ARABAYA ATILIRKEN DAĞILMIŞ OLABİLİR HUZUREVINDEN PERSONEL TARAFINDAN BİRDE OKUL BAHÇESİNE SIK SIK ÇÖP ATILDIĞINI SÖYLÜYORSUNUZ ELİNİZDE İSPAT VARMI HEMEN OKULUN YANINDA MOBESE VAR BAKIN BAKALIM. .. BIRAKIN BU İSLERİ. .. KAMU OYUNU YANILTMAYIN. ..

Misafir Avatar
murat yılmaz 3 yıl önce

Okulun vekisi olarak burası okulun bahçesi değil dışı ve hemen yanında belediyenin çöp kutuları var hayvanlar buradan yiyecek almak için çöpleri eşeleyebiliyor okulumuz temiz ve güzel . Bu kadar taraflı bir haber yapmayın yoksa sizi birdaha okumam .

banner228

YAVUZASLAN’I KAYBETTİK

Haberi Oku