ZONGULDAK:
'BURDAN SİZE EKMEK ÇIKMAZ”
 CHP İL BAŞKANI UMUT BAŞOĞLU, KILIÇDAROĞLU’NA OY VERMEDİĞİ İDDİALARA YANIT VERDİ:

“BURDAN SİZE EKMEK ÇIKMAZ”

CHP İl Başkanı Umut Başoğlu, hafta sonu yapılan kurultayda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermedikleri iddialarını yalanlayarak, iddia sahiplerini selden kütük kapmaya çalışmakla suçladı.

Kurultayın tam bir demokrasi şölenine dönüştüğünü, haliyle ellerini ovuşturup bekleyenlerin bir kez daha yanıldığını ifade eden Başoğlu,  “Cumhuriyet Halk Partisinin tek amaç ve gayesi yerel ve genelde iktidar olmaktır ve olacaktır. Sayın Genel Başkanımızın arkasında Zonguldak İl Başkanlığı olarak dik durmamız anlaşılan geçmişte olduğu gibi bu günde bir takım şer odaklarını, ayak oyuncularını, partinin başarısının değil filim fırıldak peşinde olanları oldukça rahatsız etmiş olacak ki, bu odaklar kendilerine anlam yüklemiş sel olursa kütük kaparız peşine düşmüşlerdir. Buradan kendilerine mesaj vereyim! Bu işten size ekmek çıkmaz.” dedi.

 

TURPCU’YA PM ŞOKU: 153 OY

Hafta sonu yapılan CHP kurultayında Parti Meclisi yarışında Zonguldaklı adaylar hüsran yaşadı. CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce’yi destekleyen Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, PM seçimlerinde 153 oy alabildi. Yine PM’ye aday olan Cafer Özyurt 19, Mehmet Mocan 5, İlhami Özkan 5, Sebahattin Köktürk 5 oy aldı.

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Fırtınaya Dikkat

Haberi Oku