FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Bürokratlar sahaya iniyor

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI BÜROKRATLARI YARIN ZONGULDAK’TA HER KESİMDEN VATANDAŞI “ÇALIŞMA HAYATINDA MİLLİ SEFERBERLİK” KONUSUNDA AYDINLATACAKLAR

           

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan başkanlığında Bakanlık  bürokratları, Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun 6 Ocak 2017 tarihinde Konya’dan kamuoyuna duyurduğu “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında 17.02.2017 Cuma Günü Zonguldak’ta ziyaretlerde bulunacaktır.

Bakanlık basın bürosundan verilen habere göre Zonguldak’ta işçiler, işverenler, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile bir araya gelinecektir.

Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, emekliler, engelli vatandaşlar da ziyaret kapsamında yer alacaktır.

Ziyaret kapsamında gerek çalışanların gerekse yatırımcı ile işverenin çalışma hayatı ile ilgili sorunları dinlenecek, görüş ve önerileri alınacaktır.

Özellikle işveren ile sanayicilere yeni istihdam hedefleri aktarılacak, ilave istihdam destekleri konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Ziyaretler kapsamında ev ziyaretleri de gerçekleştirilecektir.

Zonguldak Programı şu şekildedir,

09.00-11.00 SGK/İŞKUR İl Müdürlüğü ziyaret

11.00-11.30 Basın Toplantısı (SGK İl Müdürlüğü Binası)

11.45-13.00 İşçilerle yemek (Toplum yararına program ve iş başı eğitim programı ile işe yerleştirilen, açık işe yerleştirilen ve engelli işçilerden oluşan toplam işçi grubu ile gerçekleştirilecektir.)

14.00-16.00 Toplantı ( Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret Borsası Başkan ve Yardımcıları, işçi sendikalarının il yöneticilerinden başkan ve yardımcısı)

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

METİN TURANLI OLAYA EL ATTI

Haberi Oku