Çaycuma MHP İlçe Başkanı görevden alındı

ZONGULDAK 26.07.2021, 19:10 27.07.2021, 00:17
1681
Çaycuma MHP İlçe Başkanı görevden alındı

AKP Çaycuma Teşkilatı ve AKP Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nu Cumhur İttifakına uygun hareket  etmemekle suçlayan ve açıklamaları kamuoyunda geniş yankı bulan MHP Çaycuma İlçe Başkanı Ersin Akyüz,  görevden alındı.

Halkın Sesi'nin telefonla görüştüğü MHP İl Başkanı Varol Demirköse, ilçe başkanı Ersun Akyüz'ün görevden alındığını doğrulayarak, "Karar genel merkezimizin takdiridir. Teşkilatımız kapatıldı. Şuana kadar yeni bir atama yapılmadı" dedi. 
    
İşte Ersin Akyüz'ün görevden alınmasına neden olan paylaşım: “MHP Çaycuma ilçe teşkilatı Sayın Genel Başkanımız,  liderimiz Devlet Bahçeli beyin talimatları emirleri doğrultusunda Cumhur İttifakını savunup ona göre hareket etmektedir. ama ittifak Ortağımız ilçemizde aynı özveriyi göstermemektedir. İttifak ortağımızın İlçe Başkanı ve ilçemizin milletvekili aynı özveriyi göstermemektedir. Arkadaşlar Sayın Cumhurbaşkanımızı talimatlarını neden dinlemiyorsunuz? 2023 ve 2024 seçimleri çok uzak değil. İttifak ruhu bizim için beka meselesi, sizlerde bu ittifak ruhuna saygı duyup ona göre hareket edin.”

Kaynak: (Haber Merkezi)
Yorumlar (0)
19
kapalı