Çevre ve Şehircilik Müdürü Pelin Yağız görevden alındı

ZONGULDAK 27.04.2021, 13:42 27.04.2021, 23:46
4553
Çevre ve Şehircilik Müdürü Pelin Yağız görevden alındı

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız'ın eşi Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Pelin Ayşe Yağız görevden alındı.

Halkın Sesi, daha önce Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan ve Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ile bazı AKP’li belediye başkanlarını görevden aldırmak üzere Ankara’ya gittiğini gündeme getirmişti. AKP heyetinin bu çabası Halkın Sesi’nde haber olmuş ancak habere herhangi bir yalanlama yapılmamıştı. 

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (4)
Kerem 5 ay önce
Gazeteci Ali Rızaya bile koruma vermişler bu ne ya adam milletin karısı kızı hakkında olmadık şeyler yazıyor ve yalan yanlış şeyler sonra devletden polis korumasıyla geziyor bu ne ya sahipsiz şehir zonguldak yazıklar olsun sebeb olanlara hakkımı helal etmiyorum kim bunları onaylıyorsa yazıklar olsun .
Alper 5 ay önce
Yazdıgınız haberi bir okuyun, farsçadan google çevirse daha düzgün cümleler olur
VATANDAŞ 5 ay önce
KORUMA İŞİ ZONGULDAK'TA MODA EMMİYET MÜDÜRÜ BİLE HER GÜN 1 MAKAM ARACI 1 KORUMA ARACI VE B SÜRÜ PERSONELLE GEZİYOR ANLAM VEREMİYORUM GÜNAHHH TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI HADİ GÜNEY DOĞU OLSA ANLARIM AMA ZONGULDAK BURASI KİME NE OLUR ..
Mehmet 5 ay önce
Zonguldak, kadersiz şehir Kayyum şart dışarıdan yöneciler lazım çünkü burada işler yürümüyor Şehir şantiye gibi ama düzgün yapılan 1 tane iş yok plansız projesiz milyar lar harcanıyor ama boşa bu yüzden gelen müdürler de çalışamıyor veya kör sağır dilsizi oynuyor
24
az bulutlu