ZONGULDAK:
'CEZALAR İPTAL EDİLSİN”

Topaloğlu, Vali ve Emniyet Müdürüne seslendi:


Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu,  4 saatliğine dışarı çıktıkları zaman aralığında denize girdikleri için para cezası uygulanan gençlerin cezalarının iptal edilmesini istedi.

Vali Erdoğan Bektaş ve Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’ya seslenen Başkan Topaloğlu, “15.05.2020 Tarihinde 15-20 yaş aralığı Gençlerin, Uzun süredir sokağa çıkma yasağı nedeniyle ilk kez sokağa çıkmışlardır. Kentimizde havanın o gün için olağanüstü güzel olmasından kaynaklı bazı gençlerimiz serinlenmek için denize girmişlerdir. Emniyet güçlerimiz çocuklarımızı uyarak yerde hemen cezai işlem yapmışlardır. Bu gençler sınava gireceklerini, Bunu bilmediklerini söylemelerine rağmen cezai işlem yapılmıştır. Evrensel Tüketici Haklarından biride bilgilendirme hakkıdır. Gençlerimiz öncelikle uyarılmalıydı. Bu durum hepimiz için geçerlidir.

Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze sesleniyoruz. Sınav aşamasındaki bu gençlerin bu cezalarını iptal edelim. Gençleri ve bu aileleri zor durumda bırakmayalım” dedi.

Halkın Sesi

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
h.b 2 hafta önce

cezayı ödesinler bir daha yapmazlar. af edilirse kötü örnek olur

Misafir Avatar
HALİL BADEM 2 hafta önce

bence edilmesin. bir musibet bin nasihatten iyidir.

Misafir Avatar
Mustafa 2 hafta önce

Avm serbest, pazar serbest fabrikada dipdibe çalışmak serbest, çocukların denize girmesine ceza !!!!
Yazık günah.
Uyarın, sevgi ile .
Bırakın bu öfkeyi..

Misafir Avatar
Yandallarım 2 hafta önce

Bir ay 1170 tl bir saatde 3150 tl ne alaka gençler ne büyük kabahat işlemişler sn valim bu konuya el koyun

Misafir Avatar
Hüsnü Meydan 2 hafta önce

Sayın Topalogluna katılıyorum gençlerin cezası kaldırılmalıdır. Ceza ve şiddetle insan eğitilmez. Eğitilmesi gereken çoook insan var.

Misafir Avatar
E...k....i 2 hafta önce

ali topaloğlu değilde başkası isteseydi belki düzelirdi hahah)

Misafir Avatar
öncezonguldak 2 hafta önce

Abiciğim sizin ne işiniz var denizde avm'ye gitsenize.Orada rahat,rahat gezin.Virüs yok hava tertemiz.E daha ne olsun.Yapmayın böyle zararlı işler.

Misafir Avatar
Hasan 2 hafta önce

Bu şekilde bir eza ceza alabilir mi müdür Show yapıyor sosyal medyada yeni polisler zaten genç Hiç anlayışlı değiller ülkenin durumu malum belli insanları işini kaybetti dükkanlar kapalı bu cezalar nasıl ödenecek 3150 TL ceza mı var kardeşim Hangi şehirde yaşıyorsunuz

banner228

Esnafın zor anları...

Haberi Oku