ZONGULDAK:
CHP MECLİS ÜYELERİNDEN ZİYARET

CHP İl Genel Meclisi Üyeleri geçtiğimiz hafta yapılan baro seçimlerinden sonra tekrardan Zonguldak Baro Başkanı seçilen Kerem Ertem’e tebrik ziyaretinde bulundu.

HUKUK, YARGI VE DEMOKRASİNİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ

CHP İl Genel Meclisi Üyesi Fikret Zaman ‘’ baro yönetime seçilen arkadaşları tebrik etme amacıyla CHP İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarla birlikte ziyaretlerine geldik. Yeni seçilen arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyoruz. Özellikle şu dönemde hukukun üstünlüğünü, yargının bağımsızlığının ne kadar önemli olduğu, demokrasinin ne kadar önemli olduğu ve bu anlamda da Baro ’ya çok büyük görevler düştüğünün farkındayız ve kendilerini hem destekliyor hem de her zaman yanlarında olacağımızı bildiriyoruz.’’ dedi

BİZE VERDİKLERİ DESTEK BİZİ MUTLU ETTİ

CHP İl Genel Meclisi Üyelerinin ziyarete gelmesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Baro Başkanı Kerem Ertem ’’CHP İl Genel Meclisi gurubuyla birlikteyiz, kendilerinin bize hayırlı olsun ziyaretinden dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız bu ziyaretten ziyadesiyle mutludur. Sayın Başkanımızın da ifade ettiği gibi özellikle olağanüstü döneme ilişkin olarak yaşanan hukuki süreçlere ve bu hukuki süreçlerden özellikle ‘’ savunma hakkının’’ içinde bulunduğu konu için önümüzdeki hafta sonu Ankara’da baro başkanlar toplantısı düzenleyeceğiz ve bu toplantı sonunda alınan kararlar doğrultusunda gerekli açıklamaları yapacağız’’ dedi ve tekrardan ziyarete gelen üyelere teşekkür ederek bu ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade etti. (AÇELYA BEYAZAY) 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Tophane Operasyonunda 4 Tutuklama

Haberi Oku