ZONGULDAK:
ÇOLAKOĞLU ZİNDANCILAR VE IŞIKLI'DA

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu, İlçeye bağlı Zindancılar ve Işıklı köylerinde halka bir araya geldi.

Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)’nin belirlediği program kapsamında Kdz. Ereğli İlçesinde yoğun bir gün geçiren AK Parti Milletvekilli Adayı Çolakoğlu, akşam ziyaretlerini ise İlçeye bağlı Zindancılar ve Işıklı köyüne ayırdı.

Beraberinde AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli SKM Başkanı Hüseyin Engin ve parti yöneticileri ile birlikte gerçekleşen programda Zindancılar Köyü’nde Sezgin Atalay’ın iftar sofrasına konuk olan Çolakoğlu burada halkın sorun ve isteklerini dinledi.

Ardından Işıklı Köyüne geçen Çolakoğlu, teravi namazının ardından köy meydanında halka hitap etti.

Çolakoğlu burada yaptığı konuşmasında,  Tüm dünyanın gözünün Türkiye’de olduğunu belirterek,  “24 Haziran’da Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la durmak yok yola devam diyeceğiz. 24 Haziranda sandıklarda yüksek oranda desteklerinizi bekliyoruz. Bölge bizim bölgemizdir. Bu bölgenin insanıyız. Sorunlarınızı biliyoruz. Şimdiye kadar sorunları AK Parti çözdü yine biz çözeceğiz. Türkiye’miz meşakkatli ve zor günler geçirdi. Ne zaman halkımızın da desteğiyle şahlandıysak birileri bize çelme takmaya çalıştı. Türkiye AK Parti ile dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olma yolundadır. Türkiye’nin önünü kesemeyenler ve şer güçler 15 Temmuzda darbe girişiminde bulundular ama bizi ve halkımızı karşılarında buldular. Huzurlu ortamımızı dağıtmak için yola çıkanlara sandıkta en güzel cevabı sizler vereceksiniz. Bir oy dan ne çıkar demeyin! Bir oy mazlumların yangınına su dökmektir. Vatandaşa hizmet için yola çıktık. 24 Haziran çok önemli bir tarihtir. Sandıklardan bu bölgede çok yüksek bir oranda çıkalım. Desteklerinizi bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Ardından Kdz. Ereğli sahiline geçen Çolakoğlu sahilde bulunan kafelerde vatandaşlardan 24 Temmuz için güçlü bir destek istedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236


Haberi Oku