ZONGULDAK:
'ÇÖP ŞEHİR ZONGULDAK”

 AKP’li Belediye Meclis Grubundan CHP’li Uzun’a cevap geldi

“ÇÖP ŞEHİR ZONGULDAK

Zonguldak Belediyesi AKP Meclis Grubu tarafından yazılı bir açıklama yapılarak CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun’un açıklamalarına cevap verildi. AKP Grubu, Uzun’un yaptığı açıklamada kendilerinin aşağılanmaya çalışıldığını fakat kendisinin aydınlanmadan nasibini almadığını belirterek, “Sayın Uzun eğer aydınlık kastettiğimiz çöp şehri Zonguldak ise biz beriyiz; eserinizle övünebilirsiniz” dedi.

Belediye meclis grubunda görev alan AKP’lilerin çoğunluğunun müteahhit olduğunu vurgu yapan Uzun’a durumu da açıklayan AKP’li Meclis Grubu, “Müsrif ve sorumsuz müteahhit arıyorsa belediyeye borcunu ödemeyen, Zonguldak halkına kazık atan müteahhit arıyor ise belediyenin muhasebesine gelin kimin borcu olduğunu, kimin Zonguldak halkını dolandırdığını rahatlıkla görün” denildi.

AKP Meclis Gurubu tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Yaptığımız basın açıklamasında kendi partisinin yönettiği Zonguldak Belediyesi’nin acziyetini, beceriksizliğini, perişanlığını ve rezilliğini örtmek için AK Parti Grubumuza vurgu yaparak aydınlanmadan nasibini almak kastıyla bizleri aşağılamayı teşebbüs etmiştir.  Bunu üzerimize almadık.  Sayın Uzun eğer aydınlık kastettiğimiz çöp şehri Zonguldak ise biz beriyiz; eserinizle övünebilirsiniz. Belediye Meclis Grubu arkadaşlarımızın mesleğine vurgu yaparak müteahhit yoğunluklu demişsiniz. Evet arkadaşlarımız hazır yemeyen alın teri, el emeği ile mücadelede helal lokma peşinde koşan, iş takipçiliği yapmayan bir sicile sahiptir. Ararsanız onları bulabilirsiniz. Eğer bizim grubumuzda böylesi vasfa sahip bir arkadaşımız var ise ifşa edin. Yoksa müfterisiniz. Ama buradan kendisine hatırlatalım. Müsrif ve sorumsuz müteahhit arıyorsa belediyeye borcunu ödemeyen, Zonguldak halkına kazık atan müteahhit arıyor ise belediyenin muhasebesine gelin kimin borcu olduğunu, kimin Zonguldak halkını dolandırdığını rahatlıkla görün. He… yetmiyorsa Atatürk Devlet Hastanesi’nin ihalesini alıp müteahhitliğini yapan şehrin yıllarını çalan ağababasını görüp feyz alabilirsiniz.”

 

 

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

JANDARMADAN ŞEFKAT ELİ

Haberi Oku