ZONGULDAK:
Çufalı, Teknoloji Takımları ile Buluştu

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı,  üniversite bünyesinde faaliyetlerine devam eden teknoloji takım kaptanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çevrimiçi olarak yapılan toplantıda Rektör Çufalı, takım kaptanlarından yapılan çalışmaları, elde edilen başarıları, devam eden projeleri ve üniversiteden beklentilerini dinledi.

Çufalı, içinde bulunduğumuz pandemi şartlarına rağmen gece geç saatlere kadar özverili bir şekilde çalışmalarına ara vermeden devam eden, yerli ve milli teknolojilerde üniversiteyi temsil eden takımların Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi için gurur kaynağı olduklarının altını çizdi.

Öğrencilerin yaptığı bütün projelerin sonuna kadar desteklediklerini belirten Rektör Çufalı,  üniversite nezdinde de bilim ve teknoloji adına yapılan çalışmalara bu desteklerin artarak devam edeceğini söyleyerek teknoloji takımlarına bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Teknoloji takımı kaptanları da yürüttükleri projelerde desteklerini esirgemeyen Rektör Çufalı, üniversite yönetimine ve danışman hocalarına teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Off-road ekipleri, yaban hayvanları için tırmandı

Haberi Oku