ZONGULDAK:
'DAHA HIZLI HİZMET İÇİN EVET'

 

BAŞKAN ÖZTÜRK,

“DAHA HIZLI HİZMET İÇİN EVET”

 

Yeni Türkiye İçin Evet Kampanyası saha çalışması kapsamında Zonguldak’ta temaslarda bulunan TBMM stratejisti ve önceki dönem Ak Parti Zonguldak Milletvekili A. Adayı Dr. Hasan Özgür ÖZEN, Ak Parti Gökçebey ilçe Başkanı Hayrettin Karadağ ve beraberlerindeki heyet Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. Mevcut sistemin hantallığından dolayı hizmet getirirken gecikmeler yaşayan biri olarak Yeni ve  daha dinamik bir Türkiye için Evet demenin çok önemli olduğunu belirtti.Bu şekilde vatandaşlarımıza sunacağımız hizmet ve yatırımların önünde engel olan birçok bürokratik engelden kurtulacağız dedi.

Dr. Hasan Özgür Özen de Başkanın görüşlerine katıldığını belirterek, değişen dünya düzenine hızlı bir şekilde uyum sağlamanın çok önemli olduğunu vurgulayarak değişen dünya düzenine hızlı ayak uydurabilen ülkelerin yeni dünya düzeninde daha çok söz sahibi olacağını ve mevcut  sistemin buna engel olduğunu belirtti. Dr. Özen, Yeni Türkiye için Evet demek Ülkemizin yeni dünya düzeninde daha güçlü bir pozisyon almasını istiyorum demektir dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

‘ZONGULDAK’TA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’

Haberi Oku