ZONGULDAK:
Devrek Belediyesinden Çanakkale Konferansı

Devrek Belediyesi tarafından Çanakkale konferansı düzenlendi.
Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Belediye tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi kapsamı altında organize edilen program çeşitli etkinliklerle devam ediyor.
Program etkinliklerinin içerisinde son olarak yer alan ve Devrekli Yazar Ozan Bodur tarafından sunumu gerçekleştirilen “Operasyon 1915 Çanakkale” konferansı davetliler tarafından büyük ilgi gördü. İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasından sonra davetlilere hitap eden Yazar Ozan Bodur, şöyle dedi:
"Japonya’dan ülkemize davet edilen bir heyetin başkanı biz çocuklarımızı eğitirken,onları önce Japon Teknoloji Bakanlığınını üretmiş olduğu özel teknoloji odalarına götürürüz orada bizim teknolojimizin baş döndürücü özelliklerinden dolayı bizim çocuklarımız şok olur.O şoktan çıkmadan elinden tutar onları bu defa Hiroşima’ya götürürüz.bizim çocuklarımız bununla övünürler. Ama sizin çocuklarınızın övüneceği bir Çanakkale Zaferi var Hiroşima bunun yanında sönük kalır demişti. Evet Çanakkale babasının yavrusunu görmediği bir yerdir. Gerçekten de dünyada eşi benzeri olmayan bir zafer biz Türklere nasip olmuştur.”
Düzenlenen konferansa, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Mustafa Semerci, İl Genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek , İlçe Milli Eğitim Müdürü satılmış Tunçkaya, İlçe Müftüsü Mahmut Çakır ve çok sayıda davetli katıldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Alaplı'da korkutan gelişme!

Haberi Oku