ZONGULDAK:
DEVREK HASTANESİNE YENİ DÖRT CİHAZ DAHA TAHSİS EDİLDİ…

 

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Devlet Hastanesine 2017 yılı için dört yeni cihazın daha tahsisini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ulupınar yaptığı açıklamada;

“Söz verdiğimiz gibi Devrek Devlet Hastanemizin eksiklerini tamamlıyoruz. Sağlık Bakanlığı ile yaptığımız istişarelerin sonucunda 2017 yılında bir adet göz ameliyat mikroskobu, bir adet kulak burun boğaz ameliyat mikroskobu, bir adet fako cihazı ile bir adet USG Renkli Dopler cihazlarının tahsisini gerçekleştirmiş olup en kısa sürede ihaleleri yapılarak hastanemize kazandırılacaktır. Bir hafta önce duyurduğumuz tomografi cihazının da gelişi ile hastanemizin ekipman eksiği büyük ölçüde tamamlanmış olacak.

Hükümetimiz ve bizler, milletimizin gösterdiği teveccühe layık olmak için bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra daha fazlası ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

Devrek’ e ve Zonguldak’ a kazandırılan bu ve bunun gibi her türlü hizmette emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hastanemizde kullanılacak yeni cihazların hayırlara vesile olmasını diliyor, aziz milletimize saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.    

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Ali ALPANT Kansere Yenildi

Haberi Oku