ZONGULDAK:
Devrek Pazaryeri Artık Daha Güvenli
Devrek Belediyesi vatandaşlara alışverişlerini yaparken huzur ortamı sağlamak amacıyla ilçe pazarında güvenlik kameralarını devreye soktu.

Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Pazar yerinde halkın güvenliğini sağlayarak huzur ortamını korumak amacıyla güvenlik kameralarıyla donatıldığını söyleyerek şu cümleleri kullandı: “Vatandaşlarımızın alışverişlerini yaparken gerek yan kesici, hırsızlık gibi olumsuzlukların önlenmesi gerekse pazarcıların kurallara riayet edip etmedikleri gözlemlemek amacıyla başlattığımız uygulamayla ilçe pazarımız her daim gözetim altına alınıyor.

Pazar yerinde denetimi her daim sağlamaya yönelik oluşturduğumuz sistemle pazarcıların vatandaşlarımıza yaklaşımı, kurallara uyup uymadıklarını denetlemek amacıyla 8 adet güvenlik kamerasını pazar yerinin çeşitli bölgelerine yerleştirdik.

Huzur ortamının tahsisi için taktığımız ve 24 saat devrede olacak güvenlik kamera sistemleriyle, yaşanan olaylar aydınlatılacak,zabıta ekiplerimiz ve güvenlik güçlerinin çalışmalarına da destek olacak bir uygulamayı başlattık.” (Haber merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

SANDALLARA KİLİT!

Haberi Oku