ZONGULDAK:
DÜNYANIN GÖZÜ ZONGULDAK'TA KULAĞI RECEP TAYİP ERDOĞAN'DA
Lojistik ihtiyaçlar Filyos Limanı’ndan karşılanan Fatih Sondaj gemisinin Zonguldak'ın 175 km açıklarında doğalgaz bulunduğu iddiası Türkiye'nin bir numaralı gündem maddesi oldu. Dün haber bültenleri ve sosyal medyada ilk haber olan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdesi olarak yorumlanan ve Zonguldak’ın 175 mil açıklarında 3 bin metre derinde bulunan doğalgaz yatağının son derece güçlü bir basınca sahip olduğu öğrenildi. Haber, dünya basınındaki da geniş yankı buldu. 

FİLYOS’TA HAREKETLİ SAATLER

Öte yandan Cumhurbaşkanı’nın açıklamasının ardından dün Filyos’ta hareketli saatler yaşandı. Erdoğan’ın müjdeyi açıkladığı saatlerde Fatih sondaj gemisinden canlı yayın yapılacağı öğrenildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Filyos’a gelmesi bekleniyor. Bugün dünyanın gözü Zonguldak’ta kulağı Erdoğan’ın açıklamalarında olacak.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
şerafettin yeşilbaş 1 ay önce

Önemli olan bulunması, üretimi değil, topluma yansıması, doğalgaz ucuzlayacakmı, asgari ücrete, emekli maaşlarına yansıması ne olacak? Elde edilen gelirle, Tarım desteklenecek, Tarımda İthalattan kurtulacak? Sağlıklı beslenebilecek miyiz? Umarım, abartılmıyordur. Hayırlısıyla, bekleyip, göreceğiz. Saygılarımla.

Misafir Avatar
h.b 1 ay önce

!5 yı uyudunua ve uyandınız.

banner228


Haberi Oku