ZONGULDAK:
ECZACI KALFALIĞINDAN MİLYONER DÜNÜRLÜĞE!
Kendi akrabalarına hizmette sınır tanımayan Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, dünürünü milyoner yaptı...

ECZACI KALFALIĞINDAN
MİLYONER DÜNÜRLÜĞE!

Kozlu’da 10 yıl öncesine kadar eczacı kalfası olan Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın dünürü Fevzi Demirbaş, 10 yılda milyoner bir müteahhit oldu. Bektaş’ın başkan seçilmesiyle birlikte eczacı kalfalığını bırakarak ilçede milyonluk bir mobilya fabrikası açan Fevzi Demirbaş, paravan şirketler aracılığıyla belediyeye mal vermeye başladı. Ali Bektaş’ın birinci dereceden akrabası olduğu için Kozlu Belediyesi ile yasal olarak ticaret yapamayan Fevzi Debirbaş, aracı şirket üzerinden belediyeye piyasa değerinin çok üzerinde milyonlarca liralık mobilya işi yaptı. Bermuda şeytan üçgeni olarak bilinen “Belediye-Paravan şirket-Demirbaş Mobilya” üçgeninde Kozlu Belediyesi’nin milyonlarca lirası adeta peşkeş çekiliyor.

 MEZAR TAHTASINI BİLE VERMİŞ!

Kozlu Belediyesi’nin mezar tahtasını bile temin eden Demirbaş Mobilya paravan şirket üzerinden ticaret yapıyor. Bir dönem Ali Bektaş’ın meclis üyeliğini de yapan Fevzi Demirbaş ve Bektaş’ın damadı Onur Demirbaş, yeni belediye binasının 680 bin lira karşılığında makam odasının tefrişatı ve mefruşatını yapmasıyla gündeme gelmişti. Belediyeye yakın kaynaklar, Demirbaş Mobilya ve belediyeye iş yapan paravan şirketin birbirine kestiği faturalar incelendiğinde gerçeklerin tüm çıplaklığıyla gün yüzüne çıkacağını iddia ediyor. Halkın Sesi, Bektaş’ı dünürü ve damadıyla ilgili iddiaları Demirbaş Mobilya’da düzenleyeceği bir basın toplantısıyla açıklamaya davet ediyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Turgut Güven 2 hafta önce

yürrüüüü be ali kim tutar seni.. sizde her yol var nasılsa, hesap soranda yok..

Misafir Avatar
67fener 2 hafta önce

ya bunları inceliyecek hesap soracak akp den korkmayan yürekli bir hukuk adamı yokmu

Misafir Avatar
Kozlulu 2 hafta önce

Bunların alayı hırsız ama sorsan ak kaşıklar bu kozluda böyle kimler geçti hepside beter oldu bunlarında sonu perişan yetim hakkı yiyenlerin hep sonunu gördü bu kozlulu ama yine olan kozluluya oluyor 2 seneye yaklaştik çivi çakılmadı ortalık pislikten gecilmiyor

banner228

Halk Otobüsü ihalesi yapıldı... KAPALI KAPILAR...

Haberi Oku