ZONGULDAK:
Elif Acar, Sunay Akın'a Zonguldak'ı Anlattı
 Yeşil Rota BAKKA ile Çiziliyor!

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının Tren Turizmi projesi kapsamında hazırlanan, Kömüre Giden Demiryolu çalışmasının uygulama aşaması hayata geçiyor.

Bu doğrultuda Yeşil Rota olarak adlandırılan konsept çalışmanın içerik ve sosyal medya ayağındaki çalışmalar da hızla devam ediyor. Sonbahar aylarında lansmanı planlanan bu çalışma için Genel Sekreter Vekili Elif Acar ve ajans uzmanları Şair, Yazar, Gazeteci, Araştırmacı, Tiyatro Oyuncusu Sunay Akın ile görüşme gerçekleştirdi. 

Acar, proje ile neyi amaçladıklarını, hedef kitlenin kim olduğunu, bölgenin doğa ve kültürel güzelliklerinin tren turizmi ile nasıl bütünleştirip, kamuoyunda farkındalık yaratabileceklerini Sunay Akın’a anlattı. 

Yeşil Rota için hazırlanan tanıtım materyalleri ve konsept projeyi inceleyen Sunay Akın, projeden çok etkilendiğini ve heyecanlandığını belirtti. Akın, bölgedeki kültürel güzellikler ve şairlerden bahsederek artık büyük şehirlerdeki insanların Batı Karadeniz gibi doğal mirasa sahip olan bölgelere kaçmak istediklerini ifade etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Kantarcı “İklim” üzerine konuşacak

Haberi Oku