ZONGULDAK:
'ELİNE, BELİNE, DİLİNE  HAKİM OL”
 İYİ Parti Kurucu Üyelerinden Şükür Küçükali:

“ELİNE, BELİNE, DİLİNE HAKİM OL”

İYİ Parti Kurucu Üyelerinden Şükür Küçükali, son gürlerde yaşanan tatsız olayların herkes gibi kendisini de üzdüğünü belirterek, “Türkiye’nin İYİ Parti’ye en çok ihtiyacı olduğu bir dönemde partiyi karıştırmak isteyenler olabilir. Onlara bir ağabeyi nasihatı. Eline, beline, diline hakim ol” dedi.

Adı geçen 2 ismin partiye üye bir olmadıklarına dikkat çeken Küçükali, “Üye olmadıkları bir partinin genel merkezine giderek ortalığı karıştırmak isteyenleri anlamakta güçlük çekiyorum. İYİ Parti Türkiye’yi yönetmeye talip bir partidir. Kimse İYİ Partiyi kişisel çıkarlarına alet edemez. İYİ Parti iyi insanların partisidir. Hiç birimiz buna müsade etmeyeceğiz. Biz cesurlar hareketini kurarken çok zorluklar içerisinde bu partiyi kurduk. Kimseye pabuç bırakmayız. Herkesi aklı selim olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kemal 3 hafta önce

Bu tam manasıyla ucuz sokak siyaseti anlayışı. Bu dövülüp sokağa atılan adam ve yanındakilerle Zonguldak da İYİ Partiyi kurmadınız mı? Sonra bu adam sizin Merkez ilçe başkanınız olmadı mı? Sonra bu adamı bir yolunu bulup partiden uzaklaştırdınız. Ne kolay söyleyebiliyorsunuz bu adamın bizle alakası yoktur. O zaman neden başka partiye değil de İYİ Partiye gidiliyor. Bırakın bu ucuz politikaları, insana, emeğe saygınız olsun. Kapınıza gelenleri, hele ki yaka paça dışarı atılanların üçü bayan yapılanlar doğru değildir. Allah kimseyi doğru yoldan sapıtmasın.

banner228

DEVREK'TE KORONA CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR

Haberi Oku