ZONGULDAK:
Encümen Toplantısı'na Başkanlık Etti
Vali Mustafa Tutulmaz, İl Encümen Toplantısı’na başkanlık etti. İl Özel İdaresinin Kokaksu'daki ek binasında incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Ahmet Güral Karayılmaz’ dan bilgi aldı. Vali Tutulmaz’ın ziyaret ve incelemelerine encümen üyesi il genel meclis üyeleriyle il özel idare yöneticileri katıldı.

Vali Mustafa Tutulmaz, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu'nu ziyaret ederek TTK'nın dünü, bugünü, ileriye dönük projeleri ve Zonguldak'a sağlayacağı katkılara yönelik bilgi aldı. TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu nezdinde tüm madencilere her türlü olumsuzluk ve kazadan uzak bir çalışma hayatı diledi.

Zonguldak'ta solunum koruyucu maske, tıbbi ekipman, medikal tekstil üretiminde bulunan MFA firması sahipleri iş insanı Fatih Furtun ve Murat Uzun, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Firmalarının çalışmaları hakkında bilgi sundular. Vali Tutulmaz firma sahiplerine çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Vali Mustafa Tutulmaz Meteoroloji Bölge Müdürü Hayrettin Öztaş ve İl Müdürü Şükran Aydemir, Sinop Milli Parklar Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Zonguldak İl Müdürü İdris Tetik, Vali Mustafa Tutulmaz’ ı ziyaret ettiler. Hayırlı olsun dileğinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi sundular.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, ZBEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şenay Özdolap, Başhekim yardımcıları Dr Murat Songur ve Dr Burak Bahadır; Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hastane ile ilgili bilgi sundular.

           

           

 

           

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

Haberi Oku