ZONGULDAK:
Ereğli Kent Konseyi seçildi

Ereğli Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, AKM’de yapılan seçimle belirlendi. Tek listeyle gidilen seçimde zaman zaman hararetli tartışmalar yaşandı. Başkanlığa seçilen Noyan Keskin’in listesindeki Yürütme Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’nden Yrd. Dç. Dr. Ramazan Şükrü Parmaksız, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Çınar, Kepez Muhtarı Baki Karaaslan, Ereğli Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Mehmet Çivici, AK Parti Gençlik Kolları İkinci Başkanı Umut Yüksel Kuru, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Demirdüven ve Ayfer Yavuz.

Belediye basın bürosundan verilen habere göre tek listeyle gidilen kongre öncesi Divan Başkanlığı’na verilen öneri ile Hikmet Tezel, İsa Mutlu ve Umut Yüksel Kuru seçilirken, kongre öncesi konuşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ereğli’yi birlikte yönetmek için her kesimin desteğini istedi.

Başkan Uysal, “Ereğli asla küçük düşünen insanların kenti olmayacak, olmamalı. Kent Konseyi son derece önemli. Kentimizin geleceği için küçük düşünmeden büyük adımlar atarak önemli mesafeler alabiliriz. Bu oluşum ilçemiz için çok güzel bir başlangıç olsun. Her düşünceden insanın fikir ve düşüncelerine açığız. Biz ahlaki kurallar içinde tartışan ve konuşan bir toplumdan yanayız. Kent Konseyi ve bu bünyede oluşacak çalışma gruplarının yanında ve destekçisi olacağız.” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

KOZLU SAHİL YOLUNDA ÇÖP REZALETİ

Haberi Oku