ZONGULDAK:
Eren Enerji Mtal'nden Görkemli Mezuniyet Töreni

Zonguldak’ın Kilimli İlçesine bağlı Çatalağzı beldesinde Eğitim-Öğretim hayatına devam eden Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 Mezunlarına görkemli bir mezuniyet gecesi düzenledi.
Muslu belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen geceye Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Kilimli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Yıldız, Kilimli İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Mehmet Üstün, Eren Enerji Kurumsal İletişim Sorumlusu Fatma Oflu, okul müdürleri, Mezun Öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gece de mezun öğrencilere diplomaları verilirken, Eğitim-Öğretim hayatında ki başarılarından dolayı dereceye giren öğrencilere hediyeler takdim edildi.
Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Kamil Zoroğlu gecede yaptığı konuşmada “Bu mutlu ve onurlu gecemize katılan herkese çok teşekkür ederiz. Biz öğrencilerimize gerek akademik başarı, gerekse davranış kazandırma yönünde çok önemli katkılar sağladığımızı düşünüyoruz. Başarılı olmak yeterli değil, başarıyı kalıcı hale getirmek temel amaç olmalı. Mezun öğrencilerimize gerek eğitim-öğretim hayatlarında gerekse de reel hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmasının ardında Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Kamil Zoroğlu, Okullarına verdiği desteklerden dolayı Eren Enerji Termik Santrali adına, Eren Enerji Kurumsal İletişim Sorumlusu Fatma Oflu’ya plaket takdim etti. Gece mezun öğrencilerinin keplerini havaya atmalarıyla son buldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

Vali “Açın” dedi...

Haberi Oku