ZONGULDAK:
Erkmen, kayyum atamasıyla ilgili kararı açıkladı: 'Reddedildi'

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İl Başkanlığı aleyhine açılan kayyum davasının mahkeme tarafından reddedildiğini belirtti.
İl başkanlığına kayyum atanması talebinin uygun görülmediğini söyleyen Ermen, "
Parti üzerinden şahsi hesaplar yapanlara da  hukuk çerçevesinde gereği yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir" dedi.
Erkmen'in yazılı açıklaması şu şekilde; "Partimiz İl Başkanlığı aleyhine  Zonguldak  Sulh Hukuk  Mahkemesinde açılan  Kayyum Davası , mahkeme tarafından reddedilmiş olup, böylelikle dava dilekçesinde istenen İl Başkanlığına kayyum atanması talebi uygun görülmemiştir.
Başından beri belirttiğimiz üzere İYİ Parti Genel Merkezince tüm Türkiye’de 01.02.2020 tarihi ile başlatılan İlçe ve İl Kongreleri takvimi ilimizde de daha önce ilan edildiği üzere belirtilen takvim çerçevesinde yapılacaktır.
Genel  Merkez  tarafından yapılan açıklama ile Şubat 2020 itibariyle kongrelerin başlatılacağı sözüne itibar  etmeyenlere  en güzel cevap hukuk yoluyla olmuştur.
Partimiz üzerinde   algı operasyonları  yapmaya çalışan kişilere de sözümüz, bizim şahsi olarak kimseyle  husumetimiz olamaz ama Partimizin birlik ve bütünlüğünü bozmak, Parti üzerinden  şahsi hesaplar yapanlara da  hukuk çerçevesinde gereği yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir. Milletimizin umudu olan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral AKŞENER ‘in önderliğinde tüm teşkilatları ile birlikte içerden ve dışarıdan yapılan tüm engellemelere  karşı  tek vücut olarak milletimizin yanında olmaya devam edecektir."


 

 

 

                                                

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TRAFO BÖYLE PATLADI!

Haberi Oku