ZONGULDAK:
'EROL YAŞA HEM DEVLETİ HEM ESNAFI GASP EDİYOR”
 Aytek Elektrik Şirketinin Sahibi Aytekin Sinopluoğlu:

“EROL YAŞA HEM DEVLETİ
HEM ESNAFI GASP EDİYOR”

Çatalağzı Çok Programlı Lisesi’nin tadilat işini yapan Erol Yaşa, taşeronlara olan binlerce lira borcunu ödemediği gibi yeni mağdurlar yaratmaya devam ediyor. 

Okulun elektrik işini yapan Aytek Elektrik şirketinin sahibi Aytekin Sinopluoğlu, daha önce kurduğu firmaları iflas ettirerek kardeşinin eşinin üzerine şirket kuran müteahhit Erol Yaşa’nın kendisi gibi bir çok taşeron firmayı mağdur ettiğini belirterek, “Yaklaşık 83 bin liralık iş yapmamıza rağmen hala paranın yarısını alamadık. Defalarca konuşmamıza rağmen borcunu inkar etti. Benim gibi zora soktuğu bir çok küçük esnaf var. Bu tür müteahhitlerin firma ismi değiştirerek devletten iş almasına hayret ediyorum. Yaptığı işlerin çoğu denetleme yapılsa kontrolden bile geçmez. Mağdur olan arkadaşlarımız CİMER’e gerekli şikayetleri yaptı. Ben de yasal yollardan sonuna kadar hakkımı arayacağım. Erol Yaşa gibi müteahhitlerin başkalarının emeğini gasp etmesini hazmedemiyorum. Devlet, Erol Yaşa’nın yaptığı işleri mercek altına alırsa nasıl bir vurgun yapıldığını görecektir” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Turgut Güven 2 ay önce

erol yaşa kilimli de belediye başkanlığı yapan iki belediye başkanının kurbanıdır. pırıl pırıl biridir. bırakın kendini kurtarsın.. haksızlık etmeyin..

Misafir Avatar
Ali kalfa 2 ay önce

Erol yaşa kilimlide yıllardır mağdur ettiği insanlara yenilerini eklemeye devam ediyor

Misafir Avatar
Erol YAŞA 2 ay önce

işi̇ can eli̇yazici adina yapip i̇şi̇n paralarini can eiiyazıcıdan tahsil ettiğini ben biliyorum hesabına yatan paraların dekontları elimde utanmadan yalan söylüyorsun
yanından çalıştırdığın elemanların paralarını öde önce

Misafir Avatar
Kilimlili 2 ay önce

Mağdur edebıyatını çok iyi yapan erol yaşa denen zat kimlimlide tren yolu kenarındaki başladığı apartmanı bitiremeyip emeğimin birikimin olan 2010 daki 30 bin tl tabiri caizse gasp etmiştir.paramı ver dediğimde ise param yok istersen canımı al diyip mağdur oyunu oynamıştır.bırakın 30 bini 1 tl lik adam değildir.vurupta cezaevlerindemi sürüneyim.Allahın adaleti gecikmez.su kurnazı.

Misafir Avatar
Has olmuş 2 ay önce

Etme bulma dünyası

banner228

Filyasyon çalışmalarında eksik ve gerçeğe...

Haberi Oku