ZONGULDAK:
ESKİ OKULUNU BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEMİŞ
ESKİ OKULUNU BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEMİŞ
HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ

Halkın Sesi’nin ‘’Bu Kimin Döl’ü manşeti ile gündeme taşıdığı haberin yankıları devam ediyor. Bilindiği gibi Tatoğlu Kültür Merkezi Müdürü Demirhan Döl; 10 Kasım provalarında öğrencilerin yanında meslektaşlarına ağza alınmayacak küfürler etmiş ve Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tarafından görevinden el çektirilmişti. Döl, bunun üzerine Halkın Sesi’ne dava açmıştı. 

KULÜPLERİN PARASI NEREDE?
Öte yandan Demirhan Döl ile ilgili iddiaları ardınarkası kesemiyor. Demirhan Döl’ün geçmişte müdürlük yapmış olduğu Ahmet Tutku Anaokulu’nda 2015-2018 tarihleri arasında SGK ve Vergi dairesine olan ödemeleri yapmadığı ve şu anda okulun adı geçen kurumlara yaklaşık 250 bin TL civarında borçlandığı ve icralık konuma geldiği öğrenildi. Eski okulunu borç batağına sürüklediği iddia edilen Döl’ün; şu anda müdürlük yapmış olduğu Tatoğlu Anaokulu’nda kulüpler düzenlediği ve elde edilen gelirleri Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bildirmediği ve bu yöntemle devleti ciddi zarara uğrattığı iddia ediliyor.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE KAYMAKAM NEDEN SORUŞTURMUYOR?
Demirhan Döl ve eşi Şükran Döl ile iletişimleri çok iyi olduğu iddia edilen Ereğli İlçe Milli eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun bu iddiaları bilip bilmediği, biliyorlar ise neden bu güne kadar işlem yapmadıkları kamuoyu tarafından merak ediliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Cavit 8 ay önce

Açar dava tabi adam. Suçu varsa onların arasında. Böyle ahlaksızca başlıktan dolayı açar tabi.

banner228

SANDALLARA KİLİT!

Haberi Oku