ZONGULDAK:
FLAŞ... FLAŞ... FLAŞ... METİN SEYFİ SAZAK'IN RÜTBELERİ ALINDI!

 679 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 60 Emniyet mensubunun rütbeleri alındı.Rütbeleri alınan emniyet görevlileri arasında 46, birinci sınıf emniyet müdürü; 6, ikinci sınıf emniyet müdürü; 3, üçüncü sınıf emniyet müdürü; 2, dördüncü sınıf emniyet müdürü, bir başkomiser ve bir polis yer aldı.


Rütbeleri alınanlar arasında Zonguldak eski Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak da var.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sbh06 1 yıl önce

Sayın muzdarip adınızı Duran Kalkan gibi cesurca paylaşsaydınız belki ozaman külahınıza da size de durum anlatılabilirdi.

Misafir Avatar
Sbh06 1 yıl önce

Devletine,milletine,vatanına aşık olan bu insana atılan iftiralar gün gelecek ortaya çıkacak ve buna göz yumanlar çok pişman olacaklar

Misafir Avatar
Muzdarip 1 yıl önce

Yav he he..

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
yns67 1 yıl önce

sayın admin haber yanlış,li̇steler karişmiş resmi̇ gazete hatasini düzeltmi̇ş si̇zde düzelti̇n bence sazak i̇ade edi̇lmedi̇ ünvani alindi.i̇ade edi̇len memur li̇stesi̇ i̇le ünvani alinan m li̇ste karişmiş onu düzeltti̇ler.

Misafir Avatar
Duran kalkar 1 yıl önce

Bazı sahtekarların sözde vali iftiraları ile oynanan oyunlar sonucunda tutuklanan cesur adam sözde değil özde ve ZONGULDAK VALİSİ OLACAKTIR İNŞALLAH!!

Misafir Avatar
Ismail yavuz 1 yıl önce

Yazıklar olsun ki bu şekilde düşünen insanlar hala bu bayrağın altında bu vatanda yaşıyor bu eli kanlı terör örgütünün adımımı vali olacak bu kutsal vatanda emeğin baş kentinde yazıklar olsun size ve o kuş beyninize

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Muzdarip 1 yıl önce @Duran kalkar

duran kalkar sen onu benim külahıma anlat

-Beğenmedim(0)

banner234

banner236

banner228

Türkülerle söyleşmeye davet

Haberi Oku