Flaş... Flaş... Flaş... MUSTAFA ÖZDEMİR'E ŞOK İDDİA

ZONGULDAK 09.04.2016, 12:18 09.04.2016, 14:18
6001
Flaş... Flaş... Flaş...  MUSTAFA ÖZDEMİR'E ŞOK İDDİA

Mustafa Özdemir ve Ali Arslankılıç’ın da aralarında bulunduğu 38 kişiye paralel yapı operasyonunda gözaltına alınacağı iddia edildi.


Sosyal paylaşım sitesi TWİTTER’da ‘sarayusaklari’ adlı kullanıcı 14 saat önce ‘AKP’li örgütçünün tutuklanmasını istediği 38 kişilik listede tüm Zonguldak var’ diye bir paylaşım yaptı.  Bir başka paylaşımda ise ‘Eskimeyen mafya Osman Ak tarafından paralel ilan edilen Halkın Sesi Gazetesinden Mustafa Özdemir bile torbada’ yazılmış.

TWİTTER’da ‘sarayusaklari’ adlı kullanıcı 14 saat önce ‘AKP’li örgütçünün tutuklanmasını istediği o kişiler:

“Halkın Sesi Gazetesi Ortağı Mustafa Özdemir, Ereğli Firdes Eğitim Yönetim Kurulu üyeleri Sabri Çapar ve Murat Çapar, Elmas Eğitim Yönetim Kurulu üyesi İhsan Aydemir, Mali Müşavir Yılmaz Uzun ve İzzet Dursun, Ereğili Fem Müdürü Mesut Eker ve Canip Baylan, Asır Eğitim Yönetim Kurulu üyeleri Yakup Sagar ve Nida Taşçı, Mali Müşavir Harun Şahin, Ereğli Kolej Müdürü Ahmet Arıkçı, Zonguldak Kolej Müdürü Mehmet Sarısoy, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Türk Eğitim Sen Zonguldak Başkanı Şahin Ören, Ömer Gülay, Tuncay Topraklı”  Barış DOĞAN    


 

Yorumlar (0)
23
açık