GÖRÜLMEMİŞ VEFASIZLIK

ZONGULDAK 16.07.2020, 17:04 16.07.2020, 17:36
7088
GÖRÜLMEMİŞ VEFASIZLIK
AKP kulisleri, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın başkan seçilmesinde büyük katlısı olan ve bir süre önce corona testi pozitif çıkan AKP Merkez İlçe Mustafa Çağlayan’a karşı vefasızlığını konuşuyor. Yaklaşık bir haftadır Atatürk Devlet Hastanesi’nde covid19 tedavisi gören Mustafa Çağlayan’ı ziyaret etmediği gibi telefonla arayıp “geçmiş olsun” bile demeyen Başkan Selim Alan’ın bu tavrı parti tabanında da ayıplanıyor.

CHP’LİLER BİLE ARAMIŞ 
Konuyla ilgili Halkın Sesi muhabirinin sorusunu yanıtsız bırakan Çağlayan, “Şuan sağlığım ve benim yüzümden covid19’a yakalanan insanların sağlığı için endişeleniyorum. Maalesef Faruk Mercimek ağabeyinizden sonra kayınvalidemin testi de pozitif çıktı. Benim ikinci testim de pozitif. Şimdi üçüncü testin sonucunu bekliyorum. Bir taraftan tedavim devam ediyor. Böyle bir süreçte herhangi siyasi bir polemiğin içinde olmak istemiyorum” dedi. Çağlayan aralarında CHP Milletvekilleri ile eski ve yeni CHP başkanlarının da olduğu yüzlerce kişi ve siyasinin telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ettiğini söyledi. 

KARDEŞİM MUSTAFA DEMİŞTİ

Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendisiyle kapı kapı dolaşarak destek isteyen, Başkan seçilmesinde büyük katkısı olan Mustafa Çağlayan’la aralarında aylardır anlaşmazlık olan Selim Alan, seçildiği gün “Kardeşim Mustafa“ diye hitap etmişti. 
Ölümcül sonuçları olabilen coronaya yakalanan Çağlayan’ı Ramazan ayında verdiği iftar yemeğine bile davet etmeyen Selim Alan’ın nefretinin arkasında ne yattığı merak ediliyor. Bilindiği gibi Çağlayan’ın önümüzdeki Merkez İlçe kongresinde SelimAlan ile yaşadığı sorunlar nedeniyle aday olmadığı iddia edilmişti.

Yorumlar (33)
Vefa 12 ay önce
ziyaret edemez ama kesinlikle aramalıydı
Cumhurbaskani bir sey olduğunda kilicdaroglunu bile arıyor.
İnsanlık başka bir şey
zonguldak halkı 12 ay önce
selim ak partili değil olamazda ne olduğuda belli değil mustafa adam gibi adam yanındakilere bakın oradan anlarsınız birde selimin yanındakilere bakın o kadar diyorum fazla söze gerek yok siz anladınız onları .
Muhtar 12 ay önce
Vefası olmayan, şefkâti olmayan, düşüncesi olmayan, samimiyeti olmayan, gayesi olmayan, cesareti olmayan, imanı olmayan, vicdanı olmayan, güzel ahlâkı olmayan, basireti olmayan, edebi olmayan ve nihayet aşkı olmayan adam olamaz. Belediye başkanı olsan ne fayda.. 3 sene çabuk geçer.
2019 12 ay önce
Halk gereğini yapacak o günlerde gelecek .
2024 12 ay önce
aday olabilmek için sedat pekerin elini öpmeye gidenden ne olur
Selim çakma kabadayı gibi dolaşıyor
Mafyavari kullanmayı
Ben ak partiliyim ölene kadar oyum Erdoğana
Ama böylelerini aday yapmasın
Erdogan vefalı adam ya bu
Seçim 12 ay önce
Mustafa ÇAĞLAYAN sana belediye binasında adalet terazisi vermişti o terazi ah terazi o bile olduğu yerden memnun değildir.
67 Zonguldak 12 ay önce
ALLAH’ın adaleti şaşmaz 19 mahalle Sn . ÇAĞLAYAN’ına tanıyor kibir abidesi Başkanıda tanıyor.
deniz 12 ay önce
Seçmiş olduğumuz bu şahıstan o kadar nefret ettim ki bunun yüzüne gerçek davamdan bile nefret etmeye başladım reise olan sevgimize zarar vermesin inşAllah ilk yerel seçimde oyle bir şamar oğlanı olacakki Allah kerimmmm
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık