ZONGULDAK:
GÖRÜLMEMİŞ VEFASIZLIK
AKP kulisleri, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın başkan seçilmesinde büyük katlısı olan ve bir süre önce corona testi pozitif çıkan AKP Merkez İlçe Mustafa Çağlayan’a karşı vefasızlığını konuşuyor. Yaklaşık bir haftadır Atatürk Devlet Hastanesi’nde covid19 tedavisi gören Mustafa Çağlayan’ı ziyaret etmediği gibi telefonla arayıp “geçmiş olsun” bile demeyen Başkan Selim Alan’ın bu tavrı parti tabanında da ayıplanıyor.

CHP’LİLER BİLE ARAMIŞ 
Konuyla ilgili Halkın Sesi muhabirinin sorusunu yanıtsız bırakan Çağlayan, “Şuan sağlığım ve benim yüzümden covid19’a yakalanan insanların sağlığı için endişeleniyorum. Maalesef Faruk Mercimek ağabeyinizden sonra kayınvalidemin testi de pozitif çıktı. Benim ikinci testim de pozitif. Şimdi üçüncü testin sonucunu bekliyorum. Bir taraftan tedavim devam ediyor. Böyle bir süreçte herhangi siyasi bir polemiğin içinde olmak istemiyorum” dedi. Çağlayan aralarında CHP Milletvekilleri ile eski ve yeni CHP başkanlarının da olduğu yüzlerce kişi ve siyasinin telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ettiğini söyledi. 

KARDEŞİM MUSTAFA DEMİŞTİ

Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendisiyle kapı kapı dolaşarak destek isteyen, Başkan seçilmesinde büyük katkısı olan Mustafa Çağlayan’la aralarında aylardır anlaşmazlık olan Selim Alan, seçildiği gün “Kardeşim Mustafa“ diye hitap etmişti. 
Ölümcül sonuçları olabilen coronaya yakalanan Çağlayan’ı Ramazan ayında verdiği iftar yemeğine bile davet etmeyen Selim Alan’ın nefretinin arkasında ne yattığı merak ediliyor. Bilindiği gibi Çağlayan’ın önümüzdeki Merkez İlçe kongresinde SelimAlan ile yaşadığı sorunlar nedeniyle aday olmadığı iddia edilmişti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Zonguldak 4 hafta önce

Çağlayan bunu haketti, evi kozlu da olan adamı aday gösterirsen önce seni dürter. Ömer Selim Alan KOZLU çocuğu...

Misafir Avatar
Gönüldaş 1 ay önce

Hic kimse 4 sene sonra su olur bu olur fark atarim ..fark yer demesin....Reis bu işi 4 seneye birakmaz 4 seneyi beklemez ..hata yapani kulagindan tutar kenara koyar...istanbulda ankarada, gökcebeyde olduğu gibi...

Misafir Avatar
zonguldak halkı 1 ay önce

selim ak partili değil olamazda ne olduğuda belli değil mustafa adam gibi adam yanındakilere bakın oradan anlarsınız birde selimin yanındakilere bakın o kadar diyorum fazla söze gerek yok siz anladınız onları .

Misafir Avatar
Vefa 1 ay önce

ziyaret edemez ama kesinlikle aramalıydı
Cumhurbaskani bir sey olduğunda kilicdaroglunu bile arıyor.
İnsanlık başka bir şey

Misafir Avatar
Ak gençlik 1 ay önce

Ahmet Mustafa Mehmet gelir geçer kurumları baki kalır isimler önemli değildir eserler önemlidir selim Alan Zonguldak ın çehresini değişecektir geliştirecektir trollere yorum yazdırıp buradan gündem yaratmaya çalışanlar bilsin ki birdahaki seçin 5000 fark atar selim Başkan

Misafir Avatar
Mahalle 67 1 ay önce

Sn Cumhurbaşkanımız liderimiz olmasa kesinlikle belediyeye oy vermezdim bırakın oyu selam bile vermezdim ama sn BAKANIMIZ SOYLU İÇİN CUMHURBAŞKANIMIZ İÇİN VERDİK.

Misafir Avatar
Çağlayan 1 ay önce

Covit polikliniğinde yatan birini nasıl ziyaret edecek

Misafir Avatar
Seçim 1 ay önce

Mustafa ÇAĞLAYAN sana belediye binasında adalet terazisi vermişti o terazi ah terazi o bile olduğu yerden memnun değildir.

banner228

Demir, Eren Enerji'yi Kutladı

Haberi Oku