ZONGULDAK:
HAKKI ARSLAN'I SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ
 GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI YÖNETİM KURULU;

“HAKKI ARSLAN’I
SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ”

 

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Genel Sekreter Hakkı Arslan’ı ölümünün birinci yılında andı.

GMİS basın bürosundan verilen habere göre GMİS Yönetim Kurulu, Arslan’ı saygı ve rahmetle andıklarını belirtirek “Zamansız ve genç yaşta kaybettiğimiz, Sendikamıza ve maden işçileri ile Türkiye işçi sınıfına uzun yıllar önemli hizmetlerde bulunmuş kardeşimiz Hakkı Arslan’ı unutmayacağız”  dedi.

GMİS Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklama şöyle;

“Sadece sendikal alanda değil aynı zamanda sosyal yaşamın her alanında aktif görevler üstlenen, ülke ve bölge sevdalısı Hakkı Arslan’ı Sendikamız Genel Sekreteri iken genç yaşında, tedavi görmekte olduğu hastanede 31 Aralık 2016 tarihinde zamansız bir şekilde kaybettik.

Değerli Kardeşimiz Hakkı Arslan’ı aramızdan ayrılışının birinci yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Yakınlarına, dostlarına ve Sendikamız camiamıza bir kez daha başsağlığı diliyoruz.

Zamansız ve genç yaşta kaybettiğimiz, Sendikamıza ve maden işçileri ile Türkiye işçi sınıfına uzun yıllardır önemli hizmetlerde bulunmuş kardeşimiz Hakkı Arslan’ı unutmayacak, mücadelemizde yaşatacağız”. (Haber merkezi)

Anahtar Kelimeler
ZonguldakGMİS
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TÜRKİYE'NİN GAZETECİLERİ ZONGULDAK’TA...

Haberi Oku