ZONGULDAK:
'HAKSIZLIK VE FIRSATÇILIK”
 İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük’ten Selim Alan’a aşı tepkisi:

“HAKSIZLIK VE FIRSATÇILIK”

İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, bir çok yaşlı ve hasta insan aşı olmak için beklerken Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın aşı olmasına tepki gösterdi. 

İşte o açıklama: 
“Pek çok hasta ve yaşlı insan Pandemi nedeniyle aşı olmak için kendilerine sıranın gelmesini beklerken, bu amaçla internet üzerinden sağlık bilgilerine baktıklarında kendilerine henüz aşı yapılamayacağını öğrenip üzüntü yaşarken bugün haberlere baktığımızda Zonguldak Belediye Başkanı’nın Corona aşısı olduğunu öğrendik. Biz kendisini şehrin Belediye Başkanı sanarken o kendisini Doktor sanıp aşı olduğunu açıklıyor. Kendisini Zonguldak halkının önünde görmesini, Zonguldak'ta aşı olması gerekenlerin önüne geçmesini Zonguldaklılara yapılmış bir haksızlık, fırsatçılık olarak gördüğümüzü ifade ediyor, kendisini vicdanı ile başbaşa bırakıyoruz. Aşıda bile yapılan bu uygulama ile  önce ben deyip, halkın geri plana atıldığınin bir göstergesi olarak daima hatırlanacaktır.  Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mustafa ELEMAN 1 ay önce

i̇yi parti için talihsiz bir açıklama olmuş; genel başkan meral akşener de aşı yaptıracağını paylaştı.
devlet yönetiminde süreklilik gereklidir; aşının halka geç geliyor olmasını tartışabiliriz, ancak kritik görevdeki kişilerin aşılanması ve sağlığı önemli.
sağlık,savunma sektörü çalışanları ile birlikte ülkenin idaresindeki kişilerinde vakit kaybetmeden 1. derece kronik hastalar gibi aşılanması gerek.
ancak neden herkese yetecek kadar hala aşı gelmedi, neden bu kadar hantalız derseniz, sonuna kadar sizleri desteklerim.

Misafir Avatar
Madenci 1 ay önce

Güzel bir yazı olmuş Tebrik ediyorum

banner228

JANDARMADAN ŞEFKAT ELİ

Haberi Oku