ZONGULDAK:
'Halkla Dalga Geçmeyin”

Zonguldak için “Bitmeyen tüneller, uçmayan uçaklar kenti” benzetmesi yapan Tüketici Hakları Derneği Başkanı Ali Topaloğlu:

“Halkla Dalga Geçmeyin”

Zonguldak Tüketici Hakları Derneği Başkanı Ali Topaloğlu, uçak seferlerindeki iptalleri eleştirdi.

Ulaşım sorunlarına dikkat çeken Topaloğlu, “Bitmeyen yollar, bitmeyen tüneller. Şimdi de uçmayan uçaklar.  Keyfi uçak seferlerini iptal etmekten vazgeçmeli” dedi.

Topaloğlu açıklamasında şöyle dedi:

“Kentimizde ulaşımda her gün gündem oluyor. Şehir içi ulaşım bir yana şehirler arası taşımacılık giderek sorun haline geliyor. Bitmeyen yollar, bitmeyen tüneller. Şimdi de uçmayan uçaklar.

Secim döneminde zoraki başlayan uçak seferleri kaldırılmak için bir sürü bahane üretiliyor. Bir gün uçak kalkıyor. Bir gün iptal ediliyor. Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz. Bu hava alanı çalışmayacaktı da ne diye açtınız. İki oy uğruna göstermelik havaalanı açmak ne anlama geliyor.

THY eften büften gerekçelerle seferleri iptal ediyor. Vatandaş mağdur ediliyor. 

BU İŞİ YA GEREKTİĞİ GİBİ YAPIN YA DA TÜMÜYLE İPTAL EDİN.

Mağdur olan tüm yolcularımızı THY hakkında maddi manevi dava açmaya çağırıyoruz. Bu kenti yönetenler nerede Hava alanı yaparız uçak uçmaz ne yapalım dağı kaldıralım. Hastane yaparız. otopark olmaz. Okulu kaldıralım.

Tünel yaparız açmayalım. Allah aşkına siz ne yaparsınız. Bir açıklayın vatandaş da bilsin. Yönetenler Tüketicinin sağlığını güvenliğini düşünmek zorunda bu kamusal bir görevdir.

THY Yolları yönetimi bu keyfi uçak seferlerini iptal etmekten vazgeçmeli. Tüketicilerimize zamanında ulaşım hizmeti verilmelidir.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Karayılmaz Göreve Başladı

Haberi Oku