Hamili Kart Yakınımdır!

ZONGULDAK 18.02.2020, 19:30 18.02.2020, 22:46
4635
Hamili Kart Yakınımdır!
Zonguldak Belediye Başkanvekili olarak gittiği Orman Bölge Müdürü’ne ticari kartvizitini verdi
Hamili Kart Yakınımdır!

Zonguldak Belediyesi’nde gün geçmiyor ki bir skandal yaşanmasın. AKP’den Zonguldak Belediye Meclisi’ne seçilir seçilmez ilk icraatı ablasının oğlunu zabıta olarak işe almak olan Gökhan Çüteli, dün de Zonguldak Belediye Başkan vekili olarak gittiği Orman Bölge Müdürlüğünde ticari kartvizitini vererek bu kadarına da pes dedirtti.

KENDİNE MÜSLÜMAN!

Fikri Asım Derneği Başkanı ve aynı zamanda belediye meclis üyesi olan Sinan Toprak ve yönetimiyle Zonguldak Belediyesi Başkan Vekili kimliğiyle Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’yı makamında ziyaret eden Gökhan Çüteli, ziyaret sonrasında kimyasal temizlik malzemesi ve kağıt satışı yaptığı işyerinin kartvizitini Bölge Müdürü Beyazlı’ya verdi. Doğrudan teminle teklif usulü alım yapılan temizlik malzemelerinin kendisinden alınması için kartvizit veren Çüteli’nin bu tutumu çevredekiler tarafından yadırgandı. Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı ise aldığı kartviziti alım satımdan sorumlu şube müdürüne verdi.

Halkın menfaatlerini korumak üzere yetki alarak meclis üyesi olan, Selim Alan’a vekalet ettiği bir ziyarette ticari kartvizitini vererek iş talep eden Çüteli, “Kendine Müslüman AKP’li” olarak tarihe geçti.

Yorumlar (2)
Murat Koçaklı 1 yıl önce
Meçbur herkes yolunda akp li olupta parayı bulmayan kerizdir zaten ama hesap döner kervan döner ????????
Ahmet Ercan 1 yıl önce
Eğer gerçekse yazıklar olsun.. Siyasi güçle kazanılan her 1 kuruş çoluk çocugun un bogazında kalsın kim yiyorsa sebep oluyorsa Allah evlat sevgisi göstermesin haram yiyenlere ..
32
açık