ZONGULDAK:
Hamzaçebi görevden alındı

Zonguldak Belediyesi'nde zabıta müdürü olarak görev yapan Murat Hamza Çebi'nin bu görevinden alındığı öğrenildi. Murat Hamzaçebi'nin yerine zabıta müdürlüğüne Murat Yanık getirildi. Hamzaçebi'nin ise izne ayrıldığı, izin dönüşü başka bir birimde görevlendirileceği belirtildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hadi canım ! 5 yıl önce

bende önemli biri sanmıştım o karar danışman kadrosunun olmamasına rağmen başkan danışmanlarına eski görevlerine ıade kararını veren müfettişlerin raporuyla alınmıştır.yani görevden alınma değil eskı göreve iade var ortada kadrolu yada sözleşmeli azılı sendikacı paralelci çalıştığı yere köpük satma aracısı olan (kardeşi üzerinden) hamzaçebiyi aldilar sanki :)

Misafir Avatar
karaelmaslı 5 yıl önce

bu şehirde radikal kararlar alınıp,adam kayırmadan dik duruş sergileyecek belediye başkanı,zabıta müdürü,trafik komisyonu başkanı,imar komisyonu başkanı,fen işleri müdürü lazım.mevcut yönetimin secim kaygısıda yok.bu yönetime bu şehir her seferinde rey veriyor.zonguldak için lütfen dik durun.gercekten diğer illerden 10 yıl gerideyiz.

Misafir Avatar
hasan bilge 5 yıl önce

kozluda manav tezgahları kaldırımları geçti yolları işgal ediyor. her taraf balıkhane doldu. yollar kahvehane oldu. zonguldak hindistan ise kozlu vietnam oldu...

Misafir Avatar
hakan gunes 5 yıl önce

Insallah gelen bari calisir kaldirimlardan gectik.adamlar yollara masa sandalye koymaya basladar rezil bir sehirde yasiyoruz hindistan dan.beter olduk

Partlilerimizi Sükunete Davet Ediyorum

Haberi Oku