ZONGULDAK:
Hanımefendi şehit ailelerini ağırladı

Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün Devletimizce korunması yolunda yürütülen kararlı mücadelede 2015-2016 yılı içerisinde hayatını kaybeden aziz şehitlerimizin aileleri-yakınları Vali Ali KABAN’ın Eşi Neriman KABAN tarafından Vali Konağında ağırlandılar.

 İl Basın Bürosundan verilen habere göre konuklarıyla tek tek ilgilenen ve acılarını yürekten paylaştığını ifade eden Neriman KABAN aziz şehitlerimizin yakınlarına, devletimizin her zaman yanlarına olacağını belirterek tekrar başsağlığı diledi.

 Aziz şehitlerimizin yakınlarının dilek ve taleplerini de alan Neriman KABAN kendilerine sağlıklı uzun ömürler dileyerek hediye takdim etti. Duygusal anların yaşandığı ziyaretten sonra Neriman KABAN konuklarını yine tek tek uğurladı.

Ziyarette Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörümüzün Eşi Nebahat ÖZER, İl Jandarma Komutanımızın Eşi Sayın Hatice SELVİ, İl Emniyet Müdürümüzün Eşi Sayın Hafize TURANLI, Çaycuma Kaymakamımızın Eşi Fatmagül KEÇELİ, Kozlu Kaymakamımızın Eşi Özlem KARAKAYA, Devrek Kaymakamı Eşi n Serap GÜNEY ve Kilimli Kaymakamımızın Eşi Şerife ÖZARSLAN, ayrıca Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanımızın eşi Şükran Yorulmaz da bulundular.

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Sır Ölümün Ardında Bonzai, Flakka Çıktı

Haberi Oku