ZONGULDAK:
HAYALET MÜDÜRE 5 AY MAAŞ ÖDEMİŞ!
Seçim kampanyasında “Milletin parasını çarçur ettirmem” diyen Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, bir gün bile işe gelmeyen Mehmet Sinan Erdoğan isimli AKP’liyi sözde Özel Kalem Müdürü yapıp aylarca maaş ödemiş. 

HAYALET MÜDÜRE
5 AY MAAŞ ÖDEMİŞ!

Özel Haber 
Mustafa ÖZDEMİR

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın adı skandallarla anılmaya devam ediyor. Her fırsatta belediyenin parasını kimseye peşkeş çektirmeyeceğini söyleyen Başkan Alan’ın hayatı boyunca Zonguldak’a hiç gelmemiş Mehmet Sinan Erdoğan isimli bir kişiyi özel kalem müdürü yaptığı, şahsın hiç işe gelmediği halde aylardır maaş ödediği ortaya çıktı. AKP Genel Merkezi tarafından gönderildiği öğrenilen hayali özel kalem müdürünün yasadaki açığı kullanarak buradan bakanlıklara atanacağı iddia edildi.
DÜPEDÜZ SAHTEKARLIK!
Halkın Sesi istihbarat servisinin Ankara kaynaklı kulislerden edindiği bilgiye göre olay şöyle gelişti: AKP’nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir kendine yakınlığıyla bilinen Mehmet Sinan Erdoğan’ı kamuda bir işe yerleştirmek için harekete geçti. İl belediyelerinde özel kalem müdürü olarak görev yapan çalışanların, daha sonra KPSS şartı aranmaksızın istediği kuruma atanmasını sağlayan yasadan yararlanmak isteyen Kandemir, özel kalem müdürü olarak ataması için Erdoğan’ın ismini Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’a bildirdi.  Bu talebi yerine getiren Alan, Erdoğan’ın kağıt üstünde atamasını yaparak, hiç işe gelmediği halde aylarca maaş ödedi. AKP Genel Merkezi’nin bugüne kadar, bu yöntemle, yüzlerce kişiyi hiç bir liyakat aramadan kamuda istediği yere yerleştirerek iş bekleyen binlerce gencin hakkını yediği de ortaya çıktı.

MEĞERSE BUĞRA ÖZÇELİK DÜZ BİR MEMURMUŞ!
Göreve geldiği tarihte AKP eski Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın danışmanı Buğra Özçelik’i Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine atayan Başkan Alan, bir ay sonra Özçelik’i görevden alarak Mehmet Sinan Erdoğan’ı atadı. Tek bir gün bile işe gelmeyen Erdoğan, aylardır Zonguldaklıların verdiği vergiler ve ödediği faturalarla maaş alırken özel kalem müdürü olarak bilinen Buğra Özçelik’inse düz memur olarak görev yaptığı öğrenildi. Zonguldak Belediyesinde Mehmet Sinan Erdoğan’ı tanıyan tek bir personel bile bulunmaması skandalın boyutlarını ortaya çıkardı.

SİYASİ DİYET Mİ ÖDEDİ?
AKP’nin belediye başkan adayları arasında zayıf halka olarak gösterilen, mafya babası Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen Çengölköy Camii İmamı Mustafa Demirkan’ın referansıyla aday gösterildiği öne sürülen Selim Alan’ın o dönemde en büyük destekçilerinden biri de Genel Başlan Yardımcısı Erkan Kandemir’di. Ankara kaynaklı kulislerde Kandemir’in adamı olduğu bilinen Mehmet Sinan Erdoğan’ın Başkan Selim Alan tarafından siyasi diyet olarak özel kalem müdürü yapıldığı konuşuluyor. Twitter hesabında neredeyse sadece Kandemir’in iletilerini paylaşan hayalet Müdür Erdoğan’ın aylardır işe gelmeden nasıl maaş aldığı, gelmediği işte mesai yazılıp yazılmadığı ise sırrını koruyor.

MEHMET SİNAN ERDOĞANBUĞRA ÖZÇELİKAnahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
davud doğru 2 ay önce

yapmazlar yaa...
çok ayıp çok ayıp cıssss

Misafir Avatar
harun kaya 2 ay önce

turkıyede resmı yerlerın hepsını kaldırcan ffabrıka sıstemı olcak karsındakı vardıyan gelmesse eve gıdemıyon yanı konturol sıstemı super resmı yerlerı denetlıyen mufettıs yokkı

Misafir Avatar
turgut 2 ay önce

mesih yazısı niye gitti?

Misafir Avatar
Vaaay be 3 ay önce

Ülkeyi yediniz bitirdiniz doymadınız.. Eğer ki böyle bir şey varsa haram.zikkim olsun çoluk çocuğundan çıksın sülalesinden çıksın haklarımız. Kimin parmağı varsa

Misafir Avatar
ZONGULDAK bizim 3 ay önce

????bunlar böyle lafa gelince hak yemeyiz ama kendi adamlarını ise alırlar adiler

Misafir Avatar
Derin devlet 3 ay önce

İzliyorum hepinizi takip ediyorum bu işlerin sonuna bakacaz Allah dostları..

Misafir Avatar
hasan 3 ay önce

bu haberi cimere bıldırdınızmı bıldırmedınızse ınanmam sıze

Misafir Avatar
olurmu 3 ay önce

baskan ole bi şey yapmaz adam olun adam

banner228

Bakan’dan kritik uyarı

Haberi Oku