ZONGULDAK:
Hayalet Özel Kalem Müdürü TBMM'DE SORU ÖNERGESİ

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın talimatıyla Özel Kalem Müdürü yapılan Mehmet Sinan Erdoğan isimli AKP genel merkez yöneticisi, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde soru önergesi olarak soruldu. Öte yandan CHP Belediye Meclis grup Sözcüsü Dr. Atınç Kayınova da bugün Zonguldak Belediye Meclis’ine yazılı soru önergesi verecek. Öte yandan AKP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, dün bir açıklama yaparak Selim Alan’ın Özel Kalem Müdürü kararına sahip çıktı.

BABANIN PARASIYLA MI MAAŞ ÖDEDİN!

AKP’nin İl belediyelerine “Özel Kalem Müdürü” ünvanıyla göndererek kısa dönem görev yaptıktan sonra devlet memuru statüsü kazandırdığı yüzlerce isimden biri olan Mehmet Sinan Erdoğan, dün de Zonguldak Belediyesi Özel Kalem makamında yoktu. Sosyal medyada günün en çok tartışılan konusu olan “Hayalet Müdür” için “Ben yaptım oldu” diyen Selim Alan’a Zonguldak halkı soruyor: “Bu şehirde yüzlerce üniversite mezunu işsizken ikinci defa Ankara’dan Özel Kalem Müdürü getirilmesinin sebebi ne? Bu müdürün maaşını baba parasıyla mı ödedin? Kamuoyundan özür dilemek yerine bu pişkinlik niye?”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hasan 8 ay önce

Yazıklar olsun. Zonguldak yoklukla cebelleşiyor Başkan yukarıdan ısmarlama bankamatik memuru atıyor.. gören yok, müdür dediğimiz de Düz memurmuş

Misafir Avatar
Çaycuma, lı. 8 ay önce

Vah Zonguldak vah.mecliste ne için gündeme geliyor.

banner228

TÜRKİYE'NİN GAZETECİLERİ ZONGULDAK’TA...

Haberi Oku