ZONGULDAK:
Her akşam 500 kişiye iftar

Çaycuma Belediyesinin kurduğu iftar çadırında her akşam 500 kişi iftar yapıyor

Çaycuma Belediyesi kapalı pazaryerine kurduğu iftar çadırında, her akşam 500 kişiye iftar yemeği veriyor. Belediye basın bürosundan verilen habere göre Ramazan ayı boyunca verilecek iftar yemeğinin tüm masrafları Çaycumalı hayırseverler tarafından karşılanıyor. Köprübaşı’na yeni kurulan kapalı pazaryerinde yapılan iftar programlarına Çaycuma Müftülüğü de destek veriyor. Müftülüğe bağlı din görevlileri okudukları Kuran ayetleri, tasavvuf musikisi ve ilahilerle iftar programına manevi boyut katıyor.

BİR KENT İMECESİ ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞİYOR

Konuyu değerlendiren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Bir kent imecesi şeklinde gerçekleştirdiğimiz iftar programına herkes elinden gelen desteği sağlıyor. Uygulama, bizlere, ramazanın aynı zamanda dayanışma ve kardeşlik ayı olduğunu da anımsatıyor.Bir huzur beldesi olan Çaycuma’ya bu görüntüler çok yaşıyor. Başta üniversite öğrencileri olmak üzere toplumun tüm kesimlerinden katılımın olduğu programda çok güzel görüntüler ortaya çıkıyor. Bu konuda bizlerle her türlü işbirliği yapan Çaycuma Müftüsü Sayın Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
NVZ67 2 yıl önce

yahu bu başkana helal olsun zonguldak belediyeside ders alsin utansin yüz varsa tabi

Misafir Avatar
kemal 2 yıl önce

helal olsun başka zonguldak ,kozlu ,kilimli de nerde akşam orda sabah ohh hizmet yok ,çalışma yok çaycuma belediyeni tebrik ediyorum.

Misafir Avatar
yazıcı 2 yıl önce

sayın başkan;bildiklerinin bir kısmınıda bizim zong.belediyesiyle paylaşsan artık.kıskanıyoruz vAllahi!mesella yol nasıl yapılırdan başlasak

banner228

GMİS’ten yeni madencilere seminer

Haberi Oku