ZONGULDAK:
'Her ikisi de üzgün”
 Uysal ve Ulupınar arasında yaşanan ağız dalaşı için Çaturoğlu’ndan açıklama;

“Her ikisi de üzgün”

 

Geçtiğimiz gün meclis kulisinde ağız dalaşı yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile AKP milletvekili Özcan Ulupınar için AKP milletvekili Faruk Çaturoğlu tarafından bir açıklama yapıldı. Çaturoğlu basın danışmanlığından yaptığı açıklamada böyle şeylerin kendilerini üzdüğünü belirterek şöyle devam etti:

10 Şubat Çarşamba günü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda en önemli kurumlarımızdan Sağlık Bakanlığı’mızın bütçe ve kesin hesaplarının görüşüldüğü ve konuşma sıramı beklediğim esnada, Genel Kurul iktidar kulisinde Milletvekilimiz Özcan Ulupınar ile Kdz.Ereğli Belediye Başkan'ımız arasında tatsız bir ağız dalaşı meydana gelmiştir.Bu durum hepimiz üzmüştür. Bizler şartlar ne olursa olsun soğukkanlılığımızı muhafaza etmek mecburiyetindeyiz. Çünkü siyaset literatüründesiyasetçinin yaptığı veya siyasetçiye yapılan her türlü olumsuz hareketler o siyasetçinin temsil ettiği belde, ilçe ve ilde yaşayan tüm insanları olumsuz etkiler ve onlara da yapılmış addedilir.  Bunu da hiç birimiz istemeyiz.

 

HemMilletvekilimizin hem de Belediye Başkanımızın meydana gelen bu hadiseden dolayı oldukça üzgün olduklarını biliyorum. Bu tarz olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Bakan Koca son durumu açıkladı!

Haberi Oku