ZONGULDAK:
HER ŞEY BU MASADA!
 
AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır işi gücü bıraktı, Demir Ailesi’nin sorunlarıyla ilgileniyor
HER ŞEY BU MASADA!  
Bu fotoğraf geçtiğimiz hafta Ankara’da çekildi. Milletvekili seçildiği günden itibaren parti içi çekişmeler dışında Zonguldak’a katkı sağlayacak tek bir projeye dahi imza atmayan Hüseyin Özbakır, seçim arifesinde ters düştüğü Demir Ailesi’nin yaşadığı mali ve hukuki sorunları çözmek için, gecesini gündüzüne katıyor. Halktan kopuk bir görüntü sergileyen Özbakır, kente nadir olarak geldiğinde ise birkaç zengin işadamı ve Erdoğan Demir’in ofisinden çıkmıyor. Tüm tepkilere rağmen Özbakır, vatandaşın aklıyla dalga geçer gibi geçtiğimiz hafta Erdoğan Demir’le çorba içerken çektirdiği fotoğrafı paylaşmaktan geri kalmıyor.
DEMİR’İN OFİSİNDEN ÇIKMIYOR
İlk aday olduğu seçimde Ali Uzun’u destekleyen Demir Ailesi’ne Halkın Sesi üzerinden mesaj veren Özbakır, ‘Ben konuşursam birileri susmak zorunda kalır.’ diyerek adeta aba altından sopa gösteriyordu. Süreç içerisinde başta Erdoğan Demir olmak üzere Demir Ailesi’yle barışan Hüseyin Özbakır, Zonguldak’a her gelişinde Erdoğan Demir’in ofisine uğramadan yapamıyor. Seçim vaatlerinde Zonguldak’ı teşvik kapsamına alacağını, yolların fotoğraflarını çektiğini ve Cumhurbaşkanı’na sunarak yolları yaptıracağını, Zonguldak’a gemi kütüphanesi getireceğini yine Zonguldak’ta et balık kurumunun şubesini açarak Zonguldaklılara ucuz et yedireceğinin sözünü veren Hüseyin Özbakır, bunların hiç birini yapamadığı gibi yıllardır yarım kalan hastane inşaatına dahi yer bulamadı.  Sivil toplum örgütlerinden kopuk bir görüntü veren Özbakır,  kendisiyle uyum içinde çalışmayan İlçe Başkanları ve teşkilatları ise dışlayarak parti içinde hizipçiliği hortlattı.
 
 
 
 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kilimlili 13 ay önce

e d nin çaycısına kadar yanında çalışanlar ali uzun için oy istiyorlardı. bu ne demektir vekil ilk ve son dönemi olduğu için giderayak duygusal bakıyor olaya:)vekil demirleri günahı kadar sevmez herşey duygusal

Misafir Avatar
alkan 13 ay önce

demirlerin dostluğu bakırın tahtan ininceye kadardır.parası koltuğu olmayana selam bile vermezler.

banner234

banner236


Haberi Oku