ZONGULDAK:
HESAP GÜNÜ!
Zonguldak Belediye Meclisi dün Gökhan Çüteli başkanlığında toplandı.  12 maddelik gündemin ilk 3 maddedesinin görüşüldüğü toplantıda Encümen ve Komisyon Üyeleri seçimleri yapıldı. Toplantının diğer maddeler ise Başkan Selim Alan olmadığı için bugün görüşülecek. 

DENETLEME RAPORU OKUNACAK

Bugün yapılacak belediye meclis toplantısına başkanlık yapacak olan Selim Alan, ilk bir yılın hesabını verecek. Denetleme Kurulu Raporu’nun okunacağı toplantıda CHP grubu, hayali Özel Kalem Müdürü, doğrudan teminler, karı kocaya ihalesiz verilen milyonluk işler, Özel Kalem Müdürlüğü’nde yapılan harcamalardaki usulsüzlükleri gündeme getirecek. Toplantının gergin geçmesi bekleniyor. 


İşte oylama sonucunda seçilen meclis üyeleri:

Encümen Üyeleri: Şendoğan Karataş (AKP) Sinan Toprak (AKP) Hüseyin Kahveci (AKP) Osman Bekaroğlu (CHP) Atınç Kayınova (CHP) Deniz Dilaver (CHP) İmar Komisyonu Üyeleri Bünyamin Babiban (AKP) Şendoğan Karataş (AKP) Onur Turgut (AKP) Turgut Aydın (CHP) Ozan Demirtaş (CHP) 
Plan ve Bütçe Komisyonu: Havva Yılmaz (AKP) Murat Uzun (AKP)  Uğur Sarikan (AKP) Özberk Papila (CHP) Osman Bekaroğlu (CHP) 
Türlü İşler Komisyon Üyeleri: Lütfü Çavuş (AKP) Sabire Eryiğit (AKP) Ibrahim Cansız (AKP) Osman Bekaroğlu (CHP) Hasan Şenol (CHP) 

Trafik Komisyonu Üyeleri: Gökhan Çüteli (AKP) Yusuf Deniz (AKP) Mehmet Gökçınar (AKP) Kenan Ekiz (CHP) Hasan Şenol (CHP)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Elmas67 7 ay önce

Akp belediye Meclis uyeleri çok vasat

Misafir Avatar
Ak parti li 8 ay önce

Ak parti li ekip komisyonlar ın keyfini çıkarsın, bidahaki dönem kendilerine çalışacak KERİZ zor bulurlar, teşkilatların ahı indirir ŞAH ı

Misafir Avatar
67Zonguldak 8 ay önce

İmar komisyon u üyeleri ile sırtın yere gelmez mütaitler komisyonu olmuş çok çok güzel olmuş yolunuz açık olsun cünkü bu fırsatı bir daha bulamazsınız

Misafir Avatar
Ersin filim 8 ay önce

Abi herşeyi anlıyorumda Yusuf Deniz ile Akp ismini yan yana anlayamıyorum soğuksuda 7/24 ak parti karşıtı söylemlerde bulunan Hep Atatürkçülükten dem vuran Yusuf Deniz sen git Akp den meclis üyesi ol hadi sen oldun Ak Parti nasıl yaptı bunca yıllık Akplilere hakarettir bu dava karşıtı olanın davada yer alması nerden tutarsan tut elinde kalıyor

banner228

Kızılay, Başkan Bozkurt'a teşekkür...

Haberi Oku