ZONGULDAK:
HESAPLAŞMA MI VAR?

AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın Baş Danışmanı Bora Pulat, dün şok bir kararla FETÖ operasyonu kapsamında görevden uzaklaştırıldı

HESAPLAŞMA MI VAR?

Bir süredir yerel bir gazetede aleyhinde ısrarlı haberler yaptırılan AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın Baş Danışmanı Bora Pulat, dün sürpriz bir kararla FETÖ operasyonu kapsamında görevinden açığa alındı. Bülent Ecevit Üniversitesi’nde İngilizce okutmanlığı yaparken Özbakır’ın baş danışmanlığına getirilen Pulat’ın cemaat operasyonu kapsamında görevinden alınması meclis kulislerinde bomba etkisi yarattı. Pulat’ın görevden uzaklaştırılmasının arkasında danışmanların hesaplaşması olduğu iddia ediliyor.

DANIŞMANININ ARKASINDA DURACAK MI?

Halkın Sesi İstihbarat Servisi’nin meclis kaynaklarından edindiği bilgiye göre Zonguldak Milletvekillerinden birinin danışmanı tarafından yerel bir gazeteye günlerdir aleyhinde haberler yaptırılan Bora Pulat’ın, Meclis İdari Amirliği tarafından açığa alınmasının ardında bir hesaplaşma olduğu iddia edildi. Adı geçen danışmanın Bora Pulat aleyhinde bir süredir karalama kampanyası yürüttüğü ve sahte rumuzla Pulat hakkında ihbarcı olduğu öne sürüldü. Öte yandan Özbakır’ın danışmanı Pulat’ın yanı sıra bazı milletvekili danışmanlarının da cemaatle bağlantısı olduğu gerekçesiyle görevden uzaklaştırıldığı öğrenildi. Pulat’ın hangi suçlamayla görevden alındığı, Hüseyin Özbakır’ın danışmanının arkasında durup durmayacağı merak ediliyor.
(HABER: MUSTAFA ÖZDEMİR)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kemal beziroğlu 4 yıl önce

Daha önce pusula gazetesinde bir çalışmam yayınlandığı için mi zonguldak gazeteleri benden yüz çeviriyor. kemalbeziroglu.wordpress.com adresinde sunduğum çalışma daha önemlidir. zonguldakı yok edecekler. 7 santral daha kuracaklar. mahsus filtre çalıştırmayacaklar. halk göç etsin diye kanser olacak. madenleri ucuz kömür için özelleştirecekler. benim çalışmam bunu durdurabilir.

Misafir Avatar
KEMAL GÜLMEZ 4 yıl önce

bora bey i̇le 1 sefer görüştüğm i̇nsan canlisi adam..di̇ğer danişmanlada ankarada mecli̇sde görüştüm aman aman nerdeyse borçlu cikacaktim.wc nerde di̇ye sordum kaçtim mecli̇sden nedenmi̇ mustafa bey yüz yüze görüşürsek anlatirm..yazik sayin veki̇li̇m i̇nannin çok yazik.

banner228

Çok tehlikeli hareketler bunlar!

Haberi Oku