ZONGULDAK:
'Hırsızların Hesabı Görülecek”

Vatan Partisi Milletvekili Adayı Umut Kaptan:

“Hırsızların Hesabı Görülecek”

Vatan Partisi Zonguldak milletvekili adayları Devrek ilçesinde tokalaşmadığı esnaf bırakmadı.
Devrek esnafından üretim ekonomisine geçmek için, Türkiye’nin bağımsızlığı için ve Kandile beyaz bayrak çektirmek için Vatan Partisini desteklemelerini isteyen Vatan Partisi Milletvekili adayları büyük ilgi gördü.
Bir demirci esnafını ziyaret eden milletvekili adaylarından Umut Kaptan demircide demir dövdü ve demirci esnafı ile sohbet etti. Umut Kaptan burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bizim iktidarımızda işçinin alın terini çalanların hesabı görülecek.  Türkiye’de işsizliğin tek nedeni tüketim ekonomisinin olması. Türkiye’de tüketim ekonomisi uygulandığı için işsizlik had safhada. Bizim iktidarımızda tüketim ekonomisini terk edeceğiz ve üretim ekonomisine geçeceğiz. Üretim ekonomisi ile çarşı pazarlarımız tekrar şenlenecek ve işsizlik sona erecek.  Bizim iktidarımızda TTK’ya 40 bin işçi alacağız ve işsiz köy gençlerine eşit oranda kontenjan ayıracağız.”
Devrek esnafından çok olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Vatan Partisi Milletvekili adaylarından Şerafettin Kiren ise “Her yerde olduğu gibi Devrek ilçemizde de esnafımız çok zor durumda. Partimizin Programını anlattığımız zaman bize umutla bakıyorlar ve destek sözü veriyorlar. Zonguldak her şeyi dışarıdan aldığı için çok pahalı bir kent. Tarımsal alanlara (Devrek bakacak kadı gibi) destekle üretimin artırılması sağlanacak. Halkımızın alım gücü artacak.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İmamoğlu’ndan Kantarcı’ya Destek

Haberi Oku