FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Hizmet İçi Eğitim Semineri Başladı

 Seminerde 2016 yılının başarılı bir yıl olduğu belirtildi

 Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü 2017 yılı Hizmet İçi Eğitim Semineri Kdz. Ereğli Büyük Anadolu Otelde başladı. Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde yer alan Orman İşletme Şefleri, Kadastro Mülkiyet Şefleri, Ağaçlandırma şefleri ve Müdür Yardımcılarına yönelik düzenlenen eğitim seminerinde, Bölge Müdür Yardımcıları Engin Keleş, Gültekin Aksan ve Cevdet Çiçek koordinatörlüğünde Şube Müdürleri kendi çalışma konuları hakkında dört gün boyunca eğitim verecekler.

 Orman Bölge müdürlüğü basın bürosundan verilen habere göre açılış konuşmalarını yapan Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel; 2016 yılının Bölge Müdürlüğü açısından verimli ve başarılı bir yıl olduğunu, bu duruma özveri ile çalışarak katkıda bulunan tüm personele teşekkür ederek, 2017 yılının  daha verimli ve başarılı bir yıl olmasını temenni ettiğini bildirdi.

 Bu yıl büro eğitimlerinin yanı sıra ilk defa arazide yol etüdü, keşif ve inşaat çalışmaları ile ilgili olarak tatbikatlar yapılacağını belirtti. Yapılacak her türlü üretim ve silvikültürel faaliyetlerden önce mutlaka işi yapacaklarla birlikte tatbikat yapılması, işin nasıl yapılacağının teknik elemanlarınca anlatılarak gösterilmesi gerektiğini ayrıca ormanların kanun dışı müdahalelere karşı korunması için, işletme şefliğince yapılan aylık koruma-kontrol programının eksiksiz yerine getirilmesi talimatını vererek konuşmalarını tamamladı.

 Şube Müdürleri sunum eşliğinde çalışma konuları ile ilgili sunum yaparak bilgi verilmesi ve karşılıklı soru cevaplar ile eğitim devam etmektedir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Aday Enflasyonu!

Haberi Oku