ZONGULDAK:
'İddialar asılsız ve yalandır'

Albim LTD. ŞTİ'den açıklama...

"İddialar asılsız ve yalandır" 

Albim LTD. ŞTİ olarak sözleşmemizde 09.10.2016 iş bitim tarihi olduğu için Ereğli Devlet Hastanesi kantinini kanunun ve sözleşmenin emrettiği tarihte boşaltmış bulunuyoruz.

Malum gazetede polis zoru ile boşaltıldığı ve sözleşmenin fesh edildiğine dair bir haber yayınlanmıştır. Sözleşme tarihinde belirtiği gibi boşalttığımızdan, Sözleşmenin fesh olduğu ve polis zoruyla boşaltıldığı haberinin asılsız olduğunu kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Yalan ve mesnetsiz haber yapan malum gazete hakkında yasal çerçeve de hakkımızı arayacağımızı duyururuz.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Tarafsız 12 ay önce

Benim bildiğim kadarıyla O kantini işleten firma kira ödemiyor. Hadda Ereğli Devlet HASTANESİ İlgili firmaya icra ve yasal takip ile Adli mercilere başvuru yapmıştır.
Hadda bu hususta Müfettişlik soruşturması da yürütülmektedir. Kimse doğruyu neden söylemez. Albin = Çebi grup
Demekki herkesin Gazetesi var. Zonguldak Medyasını Eshefele Kınıyorum. Halkın yanında olun. Çünkü Milli İrade bu halktır.

Misafir Avatar
MİTAT YILMAZ 12 ay önce

eeee adam kanti̇ni̇ boşaltir ,boşaltmaz..sanane..sen önce gi̇t yanindan çikardağin elemaninin tazminatini öde...ama onu kollayan vekiller yakinda bi̇meri̇ göreceksiniz..sgk müdürünü aramayi soracaklar si̇ze...bu pi̇sli̇k adama sahip çikan şahsi̇yetsi̇zler...

Misafir Avatar
TUNCER ÇEBİ 12 ay önce

yasi̇n abi̇m .sen i̇şi̇ni̇ bi̇li̇rsi̇n ama .sana gerçekten hayranim.nedenmi̇ nekadr sabirli bir adamsin..acaba kendi̇ pi̇sli̇kleri̇ni̇ unutumu çinar otelde..zonguldağin kamu kurumlarida bu çinar otel fi̇lmi̇nde baş rol oynayanlarini makamlarinda ağirliyolar..ama devlet herzman buyukutur. sen sabret abim.Allah yarimcin olsun.saygilar i̇stanbuldan ..çinar otel derken ben orda çalişiyordum ö dönemde.ordan biliyorum....

Misafir Avatar
AYCAN ÇELİK 12 ay önce

sayin mustafa bey bi̇rşey sorabilirmiyim si̇ze yalan haber yapmanin cezasi yokmu..bu pi̇sli̇k gazeteyi̇ denetleyen yokmu..tabi̇ olmaz çünkü poli̇s evi̇nde öğlen yemeği̇ni̇ yerse devlet kurumlarinin arkasina gücü alirsa .tabiyki böle tehdi̇t ederek yalan haberler yazar..ancak kaybeden hep zonguldak olmuştur.

Misafir Avatar
BORA KARADAĞ 12 ay önce

yav bu zonguldağın kaderimi böle nedir bu gazeteden çekti̇ği̇.zonguldağin aydin doğani oldu..ama gerçekten ayip..sayin yetki̇li̇ler lütfen bu gazete sahibi̇ne bu kadr pri̇m vermeyin.

Misafir Avatar
AHSEN ÖNCÜ 12 ay önce

o malum gazeteci̇ hemde sapik... sapik...

Misafir Avatar
İSMAİL ALDIRMAZ 12 ay önce

yazik gerçekten yazik ..bu yalan haber yapan gazateye albi̇m şi̇rketi̇ bi̇raz para verseydi̇n olmazmiydi..ama zonguldağin kaderi̇ bu önce esnafi haber yapacan sonra esnaf tipiş titpiş gazete sahibin yanina gidecek.cebine parayi indirecek.yazik iananin yazik

banner234

banner236

banner228

banner238

Kayınova Akdemir’e bira krizini sordu

Haberi Oku